Jaki prezent na 40 rocznice ślubu

Jaki prezent na 40 rocznicę ślubu

Szacowany czas czytania: 5 minutes

Rocznica ślubu to z pewnością takie wydarzenie, z okazji którego chcemy podarować oryginalny prezent. Kwiaty, czekoladki czy najzwyklejsze albumy ze zdjęciami to nie do końca trafiony pomysł. Jak zatem zaskoczyć jubilatów? I przede wszystkim: gdzie znaleźć podarunki, które już zawsze będą się kojarzyć z tym wyjątkowym dniem. Mamy kilka propozycji.

Jak wybrać prezent na 40 rocznicę ślubu?

Prezent na 40 rocznicę ślubu powinien przede wszystkim być podarowany od serca. Pewno można w tej kwestii skorzystać z takiego narzędzia jak wyszukiwarka prezentów, ale czy w takim razie będzie to prawdziwy, osobisty prezent? Zdania są podzielone… Warto zatem samodzielnie wybrać taką rzecz, która już zawsze będzie się kojarzyć z tym ważnym wydarzeniem. Rubinowe gody to przede wszystkim czas, kiedy świętujemy miłość i wspominamy dawne czasy. Warto zatem postawić na takie podarunki, które będą przywoływały wspomnienia i zachowają je w sobie na kolejne lata. W końcu prezent na 40 rocznicę zostanie z jubilatami już do końca życia. Pamiętaj zatem, aby w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę ten osobisty charakter święta, a kiedy już wybierzesz podarunek idealny, pozwól, aby jego stworzeniem zajęli się profesjonaliści.

Rocznica ślubu z mozaiką ze zdjęć

Zdjęcia mogą się wydawać pomysłem nieco oklepanym. W końcu niemal w każdym domu możemy znaleźć mnóstwo ramek porozstawianych w każdym możliwym miejscu. Jeśli jednak potrzebujesz oryginalnego prezentu na 40 rocznicę, warto nieco poszaleć z formą i zdecydować się na mozaikę ze zdjęć. Jest to idealny sposób na zamknięcie wielu wspomnień w jednym, bardzo efektownym obrazie. Mozaika ze zdjęć sprawdzi się również jako dekoracja domu czy mieszkania, przez co staje się również prezentem praktycznym. Całość jest wydrukowana na płótnie, co sprawia, że jako dekoracja wnętrza robi jeszcze większe wrażenie.

Jaki prezent na 40 rocznice ślubu? - fotomozaika ze zdjęć

Jak zamówić idealną mozaikę ze zdjęć?

Nie ulega wątpliwości, że prezenty na 40 rocznicę ślubu muszą być wykonane idealnie. Jeśli zatem zależy i na nienagannym wyglądzie mozaiki, musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

  • Odpowiedni wybór zdjęcia głównego do mozaiki – fotografia musi być dobrze doświetlona i ostra.
  • Dobrej jakości zdjęcia składowe – musisz pamiętać, że są one doskonale widoczne po wydrukowaniu obrazu, dlatego warto wybierać takie, które mają szczególne znaczenie dla osób obdarowanych. Chcesz podarować mozaikę dziadkom? Wybierz fotografie rodziców i wnuków. Zdjęcia dziadków również powinny znaleźć się w kolażu. Wybierz minimum 50 fotografii – jeśli jednak nie możesz się zdecydować, możesz wysłać ich więcej – mozaika będzie wtedy bardziej zróżnicowana.

Szukasz oryginalnego prezentu? Może obraz malowany po numerach?

Obrazy malowane po numerach zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Nic dziwnego, skoro dzięki nim, każdy może zostać artystą w zaciszu własnego mieszkania. Dlaczego jest to dobry pomysł na rocznicę ślubu? Po numerach na płótnie można namalować własne zdjęcie.

Oznacza to, że jeśli chcesz sprawić taki prezent rodzicom na rubinowe gody, wystarczy, że wybierzesz ich wspólne zdjęcie i zamówisz płótno w odpowiednim rozmiarze. Taki obraz możesz namalować dla nich własnoręcznie lub podarować im zestaw do malowania po numerach, przy pomocy którego sami stworzą swoje być może pierwsze dzieło sztuki. Zastanawiasz się jak namalować obraz? Z malowaniem po numerach nie jest to tak skomplikowane i metoda ta doskonale nadaje się dla początkujących.

Jak świętować rocznicę ślubu? Malując obraz!

Zamawiając zestaw do malowania po numerach z własnego zdjęcia, otrzymujesz wszystkie niezbędne akcesoria. Dzięki temu prezent jest kompletny i umożliwia niemal natychmiastowe rozpoczęcie prac nad obrazem. Wraz z płótnem w paczce znajdziesz:

  • szkic obrazu z wysłanego przez Ciebie zdjęcia,
  • 3 nylonowe pędzle,
  • zestaw farb akrylowych,
  • kołki i uchwyty montażowe,
  • instrukcję malowania po numerach.

Chyba sam przyznasz, że taki zestaw sprawia, że rocznica ślubu może być świętowana w niepowtarzalny sposób – przy świecach, winie i z własnym obrazem na sztaludze.

Jaki prezent na 40 rocznice ślubu - malowanie po numerach z własnych zdjęć

Mapa Nieba i Gwiazd na rubinowe gody

Świętując 40 rocznicę ślubu, jubilaci z pewnością wracają pamięcią do tego wyjątkowego dnia kilkadziesiąt lat temu. Może zatem warto zabrać rodziców czy dziadków w podróż w czasie i podarować im namiastkę nieba z tamtych czasów?

Jak to zrobić? Rozwiązanie jest proste – wystarczy, że zamówisz mapę Nieba i Gwiazd, na której zostanie umieszczone niebo dokładnie z dnia ich ślubu. Czyż nie brzmi romantycznie? Tego typu prezent sprawdzi się również jako prezent na walentynki, czy jako upominek na pierwszą i kolejną rocznicę ślubu lub gdy zastanawiamy się jaki prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców?. Zostańmy jednak przy rubinowych godach.

Jak zamówić mapę Nieba i Gwiazd?

Choć realizacja takiego pomysłu może wydawać się skomplikowana, w rzeczywistości pomysł ten jest bardzo łatwy do wprowadzenia w życie. Pewno znasz dokładną datę i miejsce ślubu rodziców, bądź wiesz, kiedy się poznali. Te informacje to klucz do sukcesu! Wystarczy, że prześlesz je do nas, a my zajmiemy się resztą. Prześledzimy niebo w tamtym okresie i przeniesiemy je na obraz. Podpiszemy również planety i gwiazdy, żeby jubilacie wiedzieli dokładnie, co znajdowało się nad ich głowami w tym wyjątkowym dniu. Ci, którzy lubią często zaglądać w niebo, będą mieć frajdę ze śledzenia poszczególnych gwiazdozbiorów.

Mapa Nieba i Gwiazd to nie tylko doskonała pamiątka na 40 rocznicę ślubu i ciekawe informacje ujęte w niecodziennej formie. To również niecodzienna dekoracja wnętrza, która z pewnością zaciekawi gości i doda pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, świętowanie każdej kolejnej rocznicy ślubu będzie upływało pod znakiem gwiazd.

Wybór idealnego prezentu na 40 rocznicę ślubu to nie lada wyzwanie. Tego typu podarunek powinien być wyjątkowy, a jednocześnie podarowany od serca. Warto zatem wybierać prezenty, które będą miały wartość sentymentalną i pozwolą na zachowanie wspomnień. I to niezależnie od tego czy jest to 40 rocznica ślubu, czy zastanawiamy się, jaki prezent kupić na 50 rocznicę ślubu rodziców. Pamiętaj jednak, że świętując tak ważną rocznicę najważniejsze jest, aby być razem, w gronie najbliższych.

Sprawdź nasze produkty – prezenty na 40 rocznicę ślubu

Ostatnio na naszym blogu:

Jakimi farbami maluje się na płótnie?

Wielu artystów w swojej twórczości korzysta z płótna jako podstawowego nośnika dla swoich dzieł. Ale [...]

Pomysły na prezent dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na [...]

Jaki prezent na 25 urodziny?

25 urodziny to doskonała okazja do świętowania i wyjścia na wspólne przyjęcie. To szczególny czas, [...]

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny to ważne wydarzenie w życiu. Aby to uczcić, z pewnością warto wręczyć prezent [...]

9 zalet i korzyści z malowania obrazów po numerach

Jeśli chodzi o stworzenie arcydzieła na płótnie, możesz albo malować samemu, albo skorzystać z usług [...]

Poradnik malowania po numerach – wskazówki i instrukcja

Czym jest malowanie po numerach? Malowanie po numerach stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Idea [...]

Czy i jak można namalować obraz po numerach z własnego zdjęcia?

Szacowany czas czytania: 6 minutes Namalowanie własnego obrazu to z pewnością nie lada wyczyn – [...]

Jaki prezent na 1 rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to ważne wydarzenie, a zarazem doskonała okazja do świętowania. 365 dni minęło [...]

Dodaj komentarz