drzewo genealogiczne ze zdjęciami

Twoja rodzina na jednym obrazie! Spersonalizowane rodzinne drzewo genealogiczne ze zdjęciami na ścianę to unikatowy i oryginalny pomysł na rodzinny prezent dla rodziców, prezent dla babci i dziadka lub na niezwykłą dekorację własnego wnętrza.

Promocja!
199,00 

Pomysł na drzewo genealogiczne

Szukasz pomysłu na drzewo genealogiczne? Rodzinne drzewo genealogiczne to podstawowa kronika członków rodziny i ich dziejów. Drzewo genealogiczne zawiera podstawowe informacje o każdym członku rodziny, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia. Dodatkowo do drzewa warto dodać zdjęcie każdego z członka rodziny. Zamów profesjonalnie przygotowane drzewo genealogiczne ze zdjęciami na ścianę i poczuj dumę z bycia częścią długiej historii Twoich przodków.

Wykonanie drzewa genealogicznego rodziny to świetny pomysł na prezent lub na dekorację wnętrza. Drzewo genealogiczne może być wykorzystane jako edukacyjna pamiątka rodzinna dla dzieci i przyszłych pokoleń..

Rodzinne drzewo genealogiczne na ścianę ze zdjęciami

Twoje rodzinne drzewo wiecznie żywe!

Rodzina to rzecz święta. Każda rodzina się zmienia, pojawiają się na świecie kolejne pokolenia. Drzewo genealogiczne - obraz na ścianę umożliwi Ci nie tylko jednorazowe odzwierciedlenie linii historycznej Twojej rodziny, ale również na elastyczną modyfikację i dodawanie nowych członków rodziny. Dodaj zdjęcia nowych członków swojej rodziny, gdy przyjdą na świat! Zdjęcia możesz w łatwy sposób przypiąć i odpiąć, podmieniając na nowe, bardziej aktualne zdjęcie.

Drzewo genealogiczne na prezent

Drzewo genealogiczne na zamówienie to świetny prezent dla babci i dziadka lub prezent dla rodziców. Zamów drzewo genealogiczne na specjalne okazje, takie jak: urodziny babci czy rocznica ślubu babci i dziadka lub rodziców.

Profesjonalnie przygotowany obraz - rodzinne drzewo genealogiczne na ścianę ze zdjęciami to świetny prezent nie tylko dla naszych babci i dziadków, rodziców czy starszych pokoleń. To także świetna dekoracja wnętrza i pamiątka rodzinna dla dzieci i przyszłych pokoleń i wreszcie dla nas samych. Pamiątkowa kronika rodzinna w formie eleganckiego obrazu na ścianę będzie nam przypominać o naszej bogatej historii rodzinnej.

Drzewo genealogiczne na ścianę to:

  • designerski obraz drzewa genealogicznego
    w formacie A1 (59,6 x 84,1 cm) naklejony na podkład z korka naturalnego w ramie aluminiowej
  • 100 pinezek beczułek do oznaczenia Waszych miejsc
    Aby łatwo oznaczać generacje rodziny (najczęściej wykorzystywane są 4 generacje: dziadkowie, rodzicie, dzieci, wnuki)
  • 20 zdjęć portretowych typu mini-polaroid 4,5x6,5cm
    Na wysokiej jakości papierze fotograficznym. W każdej chwili zamów dodatkowy pakiet zdjęć.

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami - zamów online

Wygodnie dodawaj członków rodziny na bieżąco!
Drzewo genealogiczne rodziny jest jak każde inne – żyje i codziennie się zmienia. Na naszym drzewie genealogicznym możesz elastycznie oznaczyć nawet do 6 generacji/pokoleń. Zdjęcia przypinasz za pomocą pinezek beczułek w 5 kolorach, dzięki temu dodawanie nowych członków rodziny będzie czystą przyjemnością

Dodaj imię, nazwisko, datę urodzenia
Do każdego z 20 zdjęć możesz dodać imię, nazwisko oraz datę urodzenia – wydrukujemy je pod zdjęciem. Jeśli rodzina się rozrośnie lub będziesz chciał/a zaktualizować zdjęcia – w każdej chwili możesz domówić dodatkowy pakiet zdjęć członków rodziny

Podaruj drzewo na prezent - zdjęcia odbierz później
Jeśli chcesz podarować bliskim drzewo rodzinne i nie masz wszystkich zdjęć – nie czekaj. Do drzewa dołączymy specjalny voucher do bezpłatnego wydrukowania i wysyłki 20 zdjęć rodzinnych w późniejszym terminie.

Made with ❥
Drzewo genealogiczne dla Twojej rodziny to prezent dbałością o najwyższą jakość wykonania każdego elementu

Designerski wygląd!
Przy projektowaniu drzewa przyświecały nam 2 cele – piękny design oraz uniwersalność. Dzięki wielu tygodniom pracy udało nam się osiągnąć efekt, który cieszy oko zarówno osób starszych (dziadkowie, rodzice) jak i młodszych pokoleń – młode małżeństwa

Naturalny korek
Obraz drzewa genealogicznego naklejony jest na tablicę pokrytą naturalnym korkiem, dzięki czemu pinezki można wygodnie wbijać tysiące razy bez martwienia, że zdjęcia są wydrukowane na obrazie na stałe bez możliwości modyfikacji

Aluminiowa rama
Drzewo Twojej rodziny będzie oprawione w wysokiej jakości ramę aluminiową (100% aluminium). Zastosowanie białych lub czarnych ram aluminiowych daje najlepszy efekt wizualny.

Papier 350g/m²
Do wydruku drzewa genealogicznego wykorzystujemy markowe papiery o bardzo wysokiej gramaturze 350g/m². Każdy obraz jest dodatkowo uszlachetniany matową folią dzięki czemu obraz rodzinny zachowa jakość i kolory na wiele lat.