Spersonalizowana mapa gwiazd i nieba

Wasza mapa gwiazd – personalizowana mapa gwiazd na prezent

Mapa gwiazd i nieba to wyjątkowy obraz-plakat przedstawiający układ gwiazd na niebie. Układ gwiazd widoczny w danej, wybranej przez Ciebie, wyjątkowej chwili. Przedstawia on wycinek nieba ze wskazanego miejsca na Ziemi w danym momencie i wskazanej dacie. Pomyśl tylko o wyjątkowej chwili, którą chcesz upamiętnić np. w moment Waszych zaręczyn w Paryżu, rocznicy, czy narodzin dziecka.

mapa gwiazd zalety personalizowanej mapy nieba od PicArta

Spersonalizowana mapa gwiazd – to pamiątka wyjątkowej chwili, których w życiu jest tylko kilka…

Jaki moment Twojego życia wymaga wyjątkowego zapamiętania? Wasz ślub, Wasze pierwsze spotkanie, narodziny dziecka?

  • Prezent upamiętniający naprawdę wyjątkowe chwile
    Mapa Gwiazd to obraz zarezerwowany na uwiecznienie wyjątkowych chwil. Może do być data ślubu, data narodzin dziecka, data poznania się…
  • Wybierz od 1 do 3 wyjątkowych miejsc i dat do umieszczenia na mapie gwiazd. Sam/a wybierz czy chcesz uwiecznić wyjątkowość 1, 2 czy 3 wyjątkowych momentów z życia
  • Wskaż dowolne na świecie miejsce, datę i godzinę. Dokładnie odwzorujemy nieboskłon, który był/będzie widoczny z Ziemi między 1900r. a 2100r. z dowolnego miejsca na Ziemi i precyzyjnie w konkretnej godzinie a nawet minucie.
Promocja!
Promocja!
120,00 229,00 
Promocja!
120,00 229,00 
149,00 269,00 
149,00 269,00 

Personalizowana mapa gwiazd to wyjątkowy prezent

Zatrzymaj czas, gwiazdy, konstelacje, planety na obrazie i możesz mieć pewność, że taki plakat będzie doskonałym prezentem zarówno na urodziny, na dzień matki, na rocznice zaręczyn lub innym wyjątkowym dniu i momentach.

Uwieczniony obraz nieba i układ, konstelacja gwiazd w tym jedynym momencie

Mapy gwiazd drukujemy na wysokiej jakości, fotograficznym papierze perłowym. Plakaty z mapą gwiazd są dostępne w opcji darmowa dostawa. Obserwuj nasze social media w celu wyszukania kolejnych zniżek i cyklicznych promocji! Wysyłka produktu prosto do Twojego domu lub obdarowanego w terminie realizacji zaledwie kilku dni od daty zamówienia na naszej stronie. Sprawdź różne możliwości i kolory a także nasze inne spersonalizowane produkty i opinie setek zadowolonych klientów.
Adrianna | 29 marca 2020 o 15:21

Wasza mapa gwiazd a myślałam, że moje pomysły na prezenty są kreatywne… mapa gwiazd pobiła wszystkie dotychczasowe upominki ????

Dagmara | 25 marca 2020 o 10:07

Wasza mapa gwiazd Zamówiłam mapę gwiazd z dnia naszego ślubu i podarowałam mężowi w ślubnym prezencie. Był tak zdziwiony, że nie wiedział co powiedzieć. Było warto

Agata | 14 marca 2020 o 22:25

Wasza mapa gwiazd zamówiłam i stresowałam się, że podczas transportu mapa zostanie uszkodzona, dotarła w nienaruszonym stanie i była mega ładnie opakowana, dziękuję i na pewno do was wrócę

Sylwia | 13 marca 2020 o 06:06

Wasza mapa gwiazd Świetna forma uchwycenia wspomnień. Dziadkowie aż zaniemówili, kiedy wytłumaczyłam im, o co w tym wszystkim chodzi.

Igor i Aurelia z Elbląga | 3 marca 2020 o 21:08

Wasza mapa gwiazd Kilka wersji kolorystycznych to świetne rozwiązanie na różne okazje. Można trochę poszaleć. Bardzo fajna rzecz.

Krystian | 1 marca 2020 o 10:05 Wasza mapa gwiazd Kompletnie nie znam się na gwiazdach i kosmosie, ale taka mapa to super pamiątka. Niebawem kupuję kolejną ????

Aurelia | 20 lutego 2020 o 14:59

Wasza mapa gwiazd Zamówiłam na prezent dla taty z okazji urodzin a niebo przedstawiało konstelację właśnie z tego dnia. Super pomysł!

Marcelina | 16 lutego 2020 o 07:20

Wasza mapa gwiazd Zwykłe obrazy czy zdjęcia są już bardzo oklepane. Chciałam dla mojej mamy czegoś wyjątkowego i udało się.

Gabriel i Jessica | 9 lutego 2020 o 20:03

Wasza mapa gwiazd Wspaniałe wspomnienia przemycone w niecodziennej postaci. Byl to prezent ślubny dla córci i jej męża… Zapewne dla syna i synowej zamówię bardzo podobny