Obrazy do malowania po numerach ze zdjęcia – idealny pomysł na prezent!

Malowanie po numerach to bardzo kreatywne i spersonalizowane obrazy z Waszych wspólnych zdjęć świetny jako pomysł na prezent dla znajomych lub własnej rodziny.

zestaw antystresowy do malowania po numerach dla relaksu

Myślałeś kiedyś o tym, że fajnie byłoby namalować swój własny obraz? Z pewnością kiedyś przeszło Ci to przez myśl. Jeśli jednak nie czułeś się do końca pewnie w towarzystwie pędzli i płótna, mamy dla Ciebie coś, co pomoże Ci postawić pierwsze kroki w malarstwie. Przedstawiamy zestawy do malowania po numerach, czyli kreatywny sposób na spędzenie wolnego czasu i ciekawy pomysł na prezent na urodziny w jednym. To właśnie dzięki niemu stworzysz niepowtarzalną dekorację Twojego mieszkania a wspomnienia zostaną zachowane w ciekawej formie. Jak to działa?

Promocja!
Nowość
219,00 309,00 
Promocja!
Nowość
Promocja!
Nowość
Promocja!
Nowość

Czy zestawy do malowania po numerach są dla każdego? Zdecydowanie tak!

O tym, czy jesteś urodzonym Picasso nie dowiesz się, póki sam nie spróbujesz swoich sił przy płótnie. Pierwszy krok w tym temacie może wydawać się trudny, dlatego spieszymy z pomocą. Nasze obrazy malowane po numerach to gotowy szkic, który wystarczy zapełnić kolorami, a następnie powiesić na ścianie. Zestaw do malowania obrazów to również świetny pomysł dla tych, którzy szukają kreatywnego sposobu na spędzenie czasu z rodziną bądź swoją drugą połówką. Dlaczego? W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia zdjęcia na płótnie - my naniesiemy na nie kontury i numerki, a Wy będziecie mogli własnoręcznie przenieść Wasze wspomnienia na powstały obraz z numerkami. Obrazy do namalowania nie mają granic, gdyż wykonamy je z Twojego przesłanego zdjęcia, nie ograniczamy się do gotowych wzorów!

Obrazy do malowania po numerach - kreatywny prezent!

Obrazy malowane po numerach to doskonały pomysł na prezent z różnych okazji. Idealnie sprawdzi się jako podarunek dla rodziców w rocznicę ich ślubu. Na płótno możesz nanieść zdjęcie z ich ślubu lub takie, z którym związane są najmilsze wspomnienia. Taki prezent pozwoli zatrzymać ulotne chwile a jednocześnie zbliży ich do siebie i pozwoli na ciekawe spędzenie czasu we dwoje.

Warto również wybrać malowanie po numerach dla dzieci. Uzupełnianie wcześniej naniesionych konturów określonymi kolorami nie powinno stanowić dla nich najmniejszego problemu. Jeśli zatem podejrzewasz, że Twoje dziecko może mieć zdolności malarskie, takie zestawy do malowania po numerach mogą być początkiem wielkiej przygody z tym kolorowym światem. Dzięki nim dziecko nauczy się precyzji i cierpliwości, ale przede wszystkim będzie miało ogromną satysfakcję z pierwszego własnoręcznie namalowanego obrazu.

Wybierasz się na parapetówkę i nie do końca wiesz, jaki prezent kupić z tej okazji? W tej sytuacji również możesz postawić na malowanie numerami. Wybierz zdjęcie domowników, zdjęcie rodzinne lub fotografię paczki przyjaciół i pozwól bliskim cieszyć się możliwością wykonania dekoracji mieszkania w jego zaciszu. Zapewniamy, że malowanie na płótnie we własnych czterech kątach jest zdecydowanie jedną z najprzyjemniejszych form wykorzystania parapetówkowego prezentu.

Czy każde zdjęcie można namalować?

Jeśli tylko wybrane przez Ciebie zdjęcie jest dobrej jakości, możesz mieć pewność, że można je z powodzeniem przenieść na płótno. Malowanie po numerach umożliwia własnoręczne wykonanie niemal każdego obrazu na wzór fotografii. Znaczenia nie ma również poziom zaawansowania osoby, która podejmie się tego wyzwania. Jeśli jednak obawiasz się, że może się nie udać, na początek wybierz zdjęcie z małą ilością szczegółów, na przykład portret dwóch osób. Dzięki temu malowanie obrazów dla początkujących będzie łatwiejsze i nie zniechęci do dalszych działań w tej dziedzinie. Zdecydowanie nie ma tutaj powodów do obaw - proste obrazy do namalowania mogą być równie atrakcyjne jak te ze sporą ilością szczegółów i znacznie rozbudowane.

Jak zamówić obrazy do malowania po numerach duży format i mały?

Mimo iż realizacja takiego zamówienia może wydawać się skomplikowana, w rzeczywistości zajmuje dosłownie kilka minut. W naszym sklepie obrazy malowanie po numerach własne zdjęcie możesz zamówić w kilku formatach, dzięki czemu idealnie dopasujesz rozmiar płótna do formatu zdjęcia, które chcesz odwzorować. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja fotografia jest odpowiednia, możesz ją do nas przesłać, a my ocenimy, czy uda się ją przenieść na płótno. Po złożeniu zamówienia, w ciągu godzin otrzymasz projekt, który zrealizujemy dopiero w momencie, kiedy go zaakceptujesz.

Razem z zamówionym obrazem otrzymasz w zestawie niezbędne akcesoria, dzięki którym malowanie obrazów będzie możliwe niemalże natychmiast. W paczce znajdziesz pędzle oraz instrukcję. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy również zestaw indywidualnie dopasowanych farb w słoiczkach. Głównym elementem zestawu jest jednak płótno, na którym będą zaznaczone kontury umożliwiające malowanie po numerach. Wzory konkretnych elementów będą skomponowane w taki sposób, aby nawet początkująca osoba mogła stworzyć łatwe obrazy do namalowania farbami. 

Obdarowywanie bliskich prezentami jest bardzo przyjemne, jednak znalezienie idealnego podarunku już niekoniecznie. Niejednokrotnie już same poszukiwania skutecznie nas zniechęcają do kreatywności w tej dziedzinie. Malowanie po numerkach farbami akrylowymi może być zatem idealnym pomysłem, który masz na wyciągnięcie ręki. Dzięki tego typu obrazom, bliscy będą mogli zachować piękne wspomnienia a jednocześnie sami stworzyć dekorację swojego mieszkanie. Malowanie po numerach jak Picasso nigdy nie było łatwiejsze!