mozaika ze zdjęć

Twoje zdjęcie z setek wspomnień w postaci mozaiki ze zdjęć na jednym obrazie

Mozaika ze zdjęć tzw. fotomozaika to Twoje zdjęcie główne składające się z setek przesłanych przez Ciebie zdjęć – wspomnień, chwil – aktualnych i tych sprzed wielu lat.

Mozaika ze zdjęć pozwala odkryć na nowo i uwiecznić wspomnienia. Nowoczesny album ze zdjęć. Zamknięte w jednym obrazie, zawsze wywołują uśmiech na twarzy oglądającego. Każde zdjęcie to inna chwila – wyjątkowa… niepowtarzalna… bezcenna, to jedno zdjęcie z wielu małych zdjęć. Mozaika ze zdjęć to doskonały prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na rocznicę i wiele innych. W dobie cyfrowej moc drukowanych obrazów jest i pozostanie niezastąpiona. Jest równie często wybierana jak jeden z naszych bestsellerów – obraz do malowania po numerach własne zdjęcie

dlaczego mozaika ze zdjęć od Picarta

Fotomozaika ze zdjęć – tylko dla naprawdę wyjątkowych osób

 • Prezent na rocznicę związku, ślubu. Mozaika ze zdjęć jest doskonałym pomysłem na rocznice ślubu/związku Waszego lub Waszych rodziców – to setki wspomnień/zdjęć na jednym ujętych w jednym obrazie. Jeśli chcesz podarować mozaikę bliskim ale nie wiesz jakie zdjęcia by wybrali na mozaikę – podaruj voucher prezentowy!
 • Doskonała widoczność zdjęć składowych, wystarczy min 50 zdjęć składowych (ale im więcej tym lepiej – max 1000!:))

Doskonała widoczność zdjęć składowych - Pojedyncze zdjęcia na mozaice mimo niepokaźnej wielkości (od 1,3 do 2 cm szerokości) są doskonale widoczne nawet w najmniejszym detalu z odległości “na wyciągnięcie ręki”. Zdjęciami składowymi mogą wiec być spokojnie zdjęcia grupowe/klasowe itp.

Od 50 do 1 000 zdjęć składowych - wybierając zdjęcia składowe pamiętaj, że im więcej typ lepiej. Zbierz zdjęcia od znajomych, przyjaciół, rodziny, z dysku, z telefonu, z portali społecznościowych. Jeśli zbierzesz kilkaset zdjęć nie zawwachaj się ich użyć – efekt jest tym lepszy im wiecej różnych zdjęć pojawi się na mozaice (max. liczba to 1000 zdjęć). Jeżeli masz mniej niż 50 zdjęć, zobacz nasz kolaż zdjęć online na urodziny

Bezpłatny projekt ciągu 24h! - Wiemy, że ciężko wyobrazić sobie jak będzie wyglądała mozaika konkretnie z Twojego zdjęcia, dlatego to ułatwiamy – najpierw przygotujemy projekt, potem jeśli projekt w pełni spełnia Twoje oczekiwania, dokonujesz przelewu!

Podaruj mozaikę ze zdjęć komuś na kim szczególnie Ci zależy! Mozaiki drukowane są na materiałach o bardzo wysokiej jakości, wszystko po to żeby Twoja mozaika była naprawdę niezapomnianym prezentem i cieszyła wiele lat!

Na jakich materiałach wydrukujemy Twoją fotomozaikę?

Jakość materiałów jest dla nas najważniejsza. Stosujemy materiały premium o wysokich gramaturach renomowanych producentów tj. Canon, Fujifilm, Kodak. Mozaika okaże się również doskonałym wyborem, jeżeli to czego szukasz to duży album na zdjęcia 1000 zdjęć lub nawet więcej!

Papier fotograficzny - Wykorzystujemy tylko papiery fotograficzne które spełniają nasze bardzo wysokie wymagania, dzięki czemu będą cieszyć wiele lat.

 • Kolorystyka CMYK pigmentowe tusze markowych producentów
 • gramatura 220 g/m²
 • niezwykła ostrość oraz imponujące głębie przy bardzo dobrym odzwierciedleniu detali
 • wydruk możemy przesłać w tubie bądź oprawić w ramę aluminiową czarną lub białą


Płótno - Wydruki na płótnie to najbardziej popularny materiał wśród naszych Klientów. Stosujemy płótno o wysokiej gramaturze i bardzo wysokiej jakości.

 • obraz naciągnięty na sosnowe krosna – gotowy do powieszenia na ścianie
 • 100% bawełniane
 • idealne odwzorowanie i nasycenie kolorów


Gallery Print - to opcja wydruku dla najbardziej wymagających. Zapewnia doskonałą jakość wydruku z niesamowitym wrażeniem głębi.

 • bezpośredni nadruk na 1cm pleksi w technologii uv
 • pleksa scalona jest z elegancką aluminiową płytą dibond.
 • aluminiowe mocowanie umożliwia łatwe powieszenie obrazu zamieniając pomieszczenie w elegancką galerię!

Jeśli jeszcze się wahasz czy mozaika to dobry pomysł na prezent ????

 • Doskonała widoczność zdjęć składowych
 • Najwyższa jakość materiałów. Do wydruku mozaik stosujemy tylko markowe materiały i tusze które doskonale odwzorowują detal i głębię kolorów
 • Wszystko zrobimy za Ciebie zdjęcia które nam prześlesz obrobimy graficznie oraz wykadrujemy. Otrzymujesz obraz w pełni gotowy do powieszenia na ścianie
 • Gwarancja satysfakcji 100%. Pamiętaj że w przypadku mozaik najpierw składasz zamówienie, a dopiero jak jesteś w pełni zadowolony/a dokonujesz przelewu.
 • Staranne pakowanie. Wszystkie mozaiki pakujemy w folię stretch oraz bardzo gruby – 5 warstwowy karton, dzieki czemu mamy gwarancję, że mozaika dotrze do Ciebie bez żadnych uszkodzeń
 • Mnóstwo możliwości. Zobacz nasze pozostałe pomysły idealne na prezent na 40 rocznicę ślubu

fotomozaika mozaika ze zdjęć portfolio mozaik