mapa podróży do oznaczania ze zdjęciami picarta

Spersonalizowana Mapa Podróży na ścianę

Personalizowana mapa podróży do zaznaczania ze zdjęciami to doskonały pomysł na prezent lub dekorację własnego wnętrza dla osób, które uwielbiają podróżować.
Mapa do oznaczania podróży – prezent dla podróżnika i nie tylko. Twoja mapa wiecznie żywa – Wbijaj pinezki beczułki w mapę i oznacz miejsca, które już odwiedziliście, zaplanowaliście oraz te będące Waszym marzeniem. Do wyboru Mapa Świata, Mapa Europy lub Mapa Polski

zalety spersonalizowanej mapy podróży odPicArta

Wybierz kategorię map do oznaczania podróży:

Promocja!
249,00 
Promocja!
249,00 
Promocja!
249,00 
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!

Pakiet spersonalizowanej mapy podróży to:

  • designerska mapa do zaznaczania podróży mapa Świata, Europy lub Polski w formacie A1 (59,6 x 84,1 cm) lub Mapa Świata XXL! A0 (84,1 x 119 cm) naklejona na podkład z korka naturalnego w ramie aluminiowej (w przypadku map nowoczesnych podkład jest z pianki)
  • 100 pinezek beczułek do oznaczenia Waszych miejsc
  • 20 zdjęć w formacie mini-polaroid 5x5cm - Przypinaj zdjęcia z Waszych podróży
  • Cienkopis żelowy Pentela do opisania zdjęć - Na każdym zdjęciu możesz opisać miejsce, dedykację, datę i inne

Oznacz swoje odwiedzone miejsca, zaplanowane i wymarzone za pomocą pinezek w łatwy sposób oznaczaj miejsca które już odwiedziliście, zaplanowaliście, te będące Waszym marzeniem oraz dowolne wymyślone przez Was kategorie np. “top 5 miejsc Ani”. Dzięki 100 beczułkom w 5 kolorach możesz dowolnie przypinać i odpinać dzięki czemu mapa będzie niepowtarzalna i ciągle inna!

Przypinaj swoje wspomnienia. Zaznaczaj na mapie swoje zdjęcia obok miejsc w których zostały zrobione. Razem z mapą otrzymasz 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 5×5 cm które od razu będziesz mógł przypiąć do mapy. Jeśli z czasem dojdą nowe miejsca w każdej chwili możesz zamówić u nas dodatkowy pakiet zdjęć, lub wydrukować we własnym zakresie!

Razem z mapą otrzymasz czarny żelowy cienkopis Pentela, dzięki któremu mapa stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana. Na każdym ze zdjęć zostawiamy wąskie, niezadrukowane pole na którym możesz dopisać dedykację/datę wykonania / coś co będzie tylko dla Was coś oznaczać lub coś narysować

Made with ❥ Mapa podróży to pomysł na prezent z troską o najwyższą jakość wykonania każdego elementu

Naturalny korek lub nowoczesna pianka - Klasyczne Mapy naklejone są na powierzchnię pokrytą naturalnym korkiem, a mapy nowoczesne na pianki PCV, dzięki czemu pinezki można wbijać i wyciągać tysiące razy bez uszkodzenia tablicy i martwienia się, że po kilku wbiciach pinezki będą wypadać

Aluminiowa rama - Twoja mapa będzie oprawiona w elegancką ramę aluminiową (100% aluminium). Dzięki czemu osiągamy najlepszą jakość i niską wagę. Dostępne w kolorach biały oraz czarny

Papier 350g/m² - Do wydruku mapy wykorzystujemy markowe matowe papiery o gramaturze 350g/m². Po wydruku każdą mapę dodatkowo uszlachetniamy matową folią dzięki czemu mapa zachowa sztywność i kolory na wiele lat.

Nie wiesz jakie zdjęcia wybrać bo kupujesz na prezent? Nie szkodzi! Jeśli nie masz dostępu do zdjęć obdarowanego/ej lub nie chcesz zepsuć niespodzianki, zamawiając mapę zaznacz checkbox “zamawiam na prezent” – wtedy razem z mapą prześlemy krótką instrukcją gdzie obdarowany może zamówić wydruki – prześlemy je bez dodatkowych kosztów.