mapa podróży do oznaczania ze zdjęciami picarta

Spersonalizowana Mapa Podróży na ścianę

Spersonalizowana mapa do zaznaczania zdjęć z podróży to doskonały pomysł na prezent lub dekorację własnego wnętrza dla osób które uwielbiają podróżować.

Mapa do oznaczania podróży – prezent dla podróżnika i nie tylko
Twoja mapa wiecznie żywa
– Wbijaj pinezki beczułki w mapę i oznacz miejsca, które już odwiedziliście, zaplanowaliście oraz te będące Waszym marzeniem. Do wyboru Mapa Świata, Mapa Europy lub Mapa Polski

Wybierz kategorię map do oznaczania podróży:

Promocja!
300,00  249,00 
Promocja!
300,00  249,00 
Promocja!
300,00  249,00 
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!

Pakiet spersonalizowanej mapy podróży to:

  • designerska mapa do zaznaczania podróży mapa Świata, Europy lub Polski w formacie A1 (59,6 x 84,1 cm) lub Mapa Świata XXL! A0 (84,1 x 119 cm) naklejona na podkład z korka naturalnego w ramie aluminiowej (w przypadku map nowoczesnych podkład jest z pianki)
  • 100 pinezek beczułek do oznaczenia Waszych miejsc
  • 20 zdjęć w formacie mini-polaroid 5x5cm - Przypinaj zdjęcia z Waszych podróży
  • Cienkopis żelowy Pentela do opisania zdjęć - Na każdym zdjęciu możesz opisać miejsce, dedykację, datę i inne

Oznacz swoje odwiedzone miejsca, zaplanowane i wymarzone za pomocą pinezek beczułek w łatwy sposób oznaczaj miejsca które już odwiedziiście, zaplanowaliście, te będące Waszym marzeniem orza dowolne wymyślone przez Was kategorie np. “top 5 miejsc Ani”. Dzięki 100 beczułkom w 5 kolorach możesz dowolnie przypinać i odpinać dzieki czemu mapa będzie niepowtarzalna i ciągle inna!

Przypinaj swoje wspomnienia. Zaznaczaj na mapie swoje zdjęcia obok miejsc w których zostały zrobione. Razem z mapą otrzymasz 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 5×5 cm które od razu będziesz mógł przypiąć do mapy. Jeśli z czasem dojdą nowe miejsca w każdej chwili możesz zamówić u nas dodatkowy pakiet zdjęć, lub wydrukować we własnym zakresie!

Razem z mapą otrzymasz czarny żelowy cienkopis Pentela, dzięki któremu mapa stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana. Na każdym ze zdjęć zostawiamy wąskie, niezadrukowane pole na którym możesz dopisać dedykację/datę wykonania / coś co będzie tylko dla Was coś oznaczać lub coś narysować

Made with ❥ Mapa podróży to pomysł na prezent z troską o najwyższą jakość wykonania każdego elementu

Naturalny korek lub nowoczesna pianka - Klasyczne Mapy naklejone są na powierzchnię pokrytą naturalnym korkiem, a mapy nowoczesne na pianki PCV, dzięki czemu pinezki można wbijać i wyciągać tysiące razy bez uszkodzenia tablicy i martwienia się, że po kilku wbiciach pinezki będą wypadać

Aluminiowa rama - Twoja mapa będzie oprawniona w elegancką ramę aluminiową (100% aluminium). Dzieki czemu osiągamy najlepszą jakość i niską wagę. Dostępne w kolorach biały oraz czarny

Papier 350g/m² - Do wydruku mapy wykorzystujemy markowe matowe papiery o gramaturze 350g/m². Po wydruku każdą mapę dodatkowo uszlachetniamy matową folią dzięki czemu mapa zachowa sztywność i kolory na wiele lat.

Nie wiesz jakie zdjęcia wybrać bo kupujesz na prezent? Nie szkodzi! Jeśli nie masz dostępu do zdjęć obdarowanego/ej lub nie chcesz zepsuć niespodzianki, zamawiając mapę zaznacz checkbox “zamawiam na prezent” – wtedy razem z mapą prześlemy krótką instrukcją gdzie obdarowany może zamówić wydruki – prześlemy je bez dodatkowych kosztów.