Mech dekoracyjny na ścianę — nowoczesny i zdrowy wystrój wnętrza

Obraz z mchu chrobotka to doskonały pomysł na prezent lub dekorację własnego wnętrza dla osób, które lubią otaczać się naturą.

Obrazy z mchu ożywiają wnętrza, nadają charakteru i stanową oryginalną ozdobę. Żywy mech dekoracyjny na ścianę idealnie wkomponowuje się w każde pomieszczenie — powieś obraz z mchu w salonie, mieszkaniu, biurze, gabinecie, przedpokoju. A może interesuje Cię obraz z mchu do łazienki? Mech chrobotek sprawdzi się doskonale także i w takich warunkach.

Promocja!
Brak w magazynie
Promocja!
Brak w magazynie
199,00 
Promocja!
Brak w magazynie
199,00 

Obraz z mchu dekoracyjnego na ścianę to oryginalny prezent

Mech chrobotek — prawdziwy, naturalny, żywy mech pochodzący z norweskich polan. Dzięki temu, że jest na nich wszechobecny, można go zbierać i wykorzystywać – w przeciwieństwie do polskiego mchu, który jest pod ochroną. Według systematyki chrobotek jest tak naprawdę porostem, lecz określenie „mech” przyjęło się jako określenie potoczne.

Obraz z mchu to nowoczesny design w zgodzie z naturą

Twój żywy obraz z naturalnego mchu to nie tylko zdrowsze powietrze w Twoim mieszkaniu, ale również:

  • Designerski wygląd - Obrazy z mchu rewelacyjnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Dostępne w 2 wariantach kolorystycznych (spring green, dark green) oprawione w ramce (jasny lub ciemny brąz), którą można powiesić na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu
  • Bezobsługowy - Obrazy z mchu nie wymagają żadnej pielęgnacji. Mech potrzebuje jedynie wilgotności z powietrza na poziomie minimum 40 % czyli standardowej w większości pomieszczeń. Nie potrzebuje dostępu do światła oraz podlewania (a wręcz nie zaleca się)
  • Obraz z mchu to naturalny oczyszczacz powietrza - Mech chrobotek pobierając wilgoć z powietrza oczyszcza jego cząsteczki i jednocześnie jest antystatyczny – nie przyciąga kurzu, więc kwestię czyszczenia również masz z głowy
  • Wiele wariantów - 23×23, 30×40 z wybrana grafiką lub własną obramowanie: ciemnobrązowe lub jasnobrązowe kolor mchu: Spring green lub dark green Możliwość personalizacji Oprócz dostępnych gotowych wariantów obrazów istnieje możliwość przygotowania indywidualnych kompozycji na zamówienie. Tylko Państwa wyobraźnia ogranicza możliwości ????
  • Prezent dla najbliższych - Obraz z mchu to doskonały pomysł na prezent dla najbliższych jeśli zależy Ci na czymś designerskim i zdrowym. Jeśli nie chcesz wybierać w imieniu obdarowanego podaruj voucher na obraz
  • Made with ❥ - każdy obraz jest wykonywany ręcznie z najwyższą starannością, co nadaje mu indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru.
  • Nie wymaga światła i wody - Idealne rozwiązanie dla osób lubiących żywą zieleń w domu a nie mających „ręki” do roślin lub czasu na ich pielęgnację. Dzięki obrazom z mchem można mieć skrawek lasu we własnym domu również w niedoświetlonych pomieszczeniach np. łazience
  • Zaimpregnowany i ekologiczny - Proces impregnacji i stabilizacji to gwarancja, że nie stanie się siedliskiem niechcianych insektów lub pleśni. Z tego samego powodu również się nie rozrasta, więc nie ma potrzeby go przycinać. Dodatkowo jest hipoalergiczny oraz antystatyczny (nie przyciąga kurzu) – dlatego jest wskazany dla alergików i dzieci.
  • Najwyższa jakość mchu - Mech, który wykorzystujemy w naszej pracowni, jest najwyższej jakości, dzięki czemu obrazy będą cieszyć długi czas. Przyznane certyfikaty niepalności oraz jakości:
  • Niepalności NS-EN ISO 11925-2:2010 (SP Fire Research AS) - Zarządzania jakością ISO 9001:2008 (DNV GL) (certyfikaty możemy wysłać na życzenie klienta)