Personalizowana Mapa Świata do zaznaczania odwiedzonych miejsc

Jeżeli to czego szukasz to mapa Świata do zaznaczania odwiedzonych miejsc to dobrze trafiłeś. To doskonały pomysł na prezent a także sprawdzi się jako dekoracja własnego wnętrza. Mapa Świata do zaznaczania podróży oferowana jest w rozmiarach XXL 120×85 cm oraz 60x85cm. W zestawie znajdziesz 20 małych polaroidowych zdjęć, które umożliwią planowanie i zaznaczanie odwiedzonych miejsc. Poznawaj zakątki Świata korzystając z dodanych zdjęć i pinezkami planując swoje podróże.

zalety spersonalizowanej mapy podróży odPicArta

Możesz mieć pewność, że będzie to doskonały pomysł na prezent, gdyż do wyboru masz prawie 10 wersji kolorystycznych! Sprawdź nasze personalizowane pomysły na prezent w formie korkowej mapy świata ze zdjęciami do zaznaczania gdzie się było!

Promocja!
249,00 
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!

Mapa Świata na ścianę

Mapa Świata na ścianę to prawdziwy bestseller dla podróżników! Ścienna dekoracja z mapą świata będzie niesamowitą ozdobą przyciągającą wzrok. Na ściennej mapie świata możesz zaznaczyć wszystkie odwiedzone miejsca za pomocą pinezek i zdjęć. Po każdej podróży, z którego właśnie wracasz, zaznacz miejsce pinezką i wspaniałym zdjęciem. Za każdym razem, gdy spojrzysz na ścianę i mapę świata, nie uda Ci się powstrzymać się od uśmiechu. Od razu przypomnisz sobie ulubione chwile z tej podróży. Do mapy świata na ścianę możesz dodaj swoją personalizację.