Prezenty na roczek dla rodziców dziecka

Urodziny są wyjątkowe, ale pierwszy roczek i pierwsze urodziny są szczególne zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Jedną z ekscytujących rzeczy dla dzieci w tym wieku jest to, że świat otwiera się nieco bardziej dla dziecka, umożliwiając nową, pełną wrażeń eksplorację. Często zadajemy sobie pytanie, co kupić dziecku na roczek, ale rzadziej co kupić jego rodzicom.

Roczne dziecko jest gotowe na nowe doświadczenia i tworzenie pierwszych wspomnień wpływających na dalszy rozwój. Kupując prezent na roczek, możemy wziąć pod uwagę całą gamę nowych opcji. Szukając prezentów dla kogoś w tym szczególnym wieku oraz szczęśliwych rodziców, fajnie jest kupić coś, co przetrwa wiele lat i będzie wspaniała pamiątką dla rodziny. Prezent dla rocznego dziecka to jedno, ale miło jest również, gdy rodzice malucha otrzymają coś wyjątkowego. Będą oni wdzięczni i naprawdę podziękują za pamięć, troskę i podarowanie im czegoś, co co wywoła u nich uśmiech.

Promocja!
194,00 309,00 
Promocja!
144,90 424,90 
Promocja!
Promocja!
199,00 
Promocja!
94,00 99,00 
Promocja!
Nowość
Promocja!
120,00 229,00 
Promocja!
149,90 219,90 
Promocja!
179,90 349,90 
Promocja!
Promocja!
120,00 229,00 
149,00 269,00 
149,00 269,00 
Promocja!

Jakie są dobre prezenty na roczek dla rodziców dziecka?

Jeśli kupujesz prezent na roczek dla rodzica, zastanów się nad czymś praktycznym lub sentymentalnym. Możesz zapytać mamy lub taty maluszka, czy czegoś potrzebują. Mogą to być praktyczne przybory codziennego użytku. Niemniej jednak warto też ich czymś zaskoczyć. Pomysłem na prezent może być coś przywołującego radosne wspomnienia. Personalizowana mapa nieba danego dnia z datą urodzin bobasa, na pewno będzie super uroczym podarunkiem.

Spersonalizowane prezenty

Urodziny polegają przede wszystkim na świętowaniu osoby – spersonalizuj prezent na roczek dla chłopca lub dziewczynki. W przypadku rodziców wykorzystanie zdjęć lub imienia może pokazać obdarowanym, trud i wysiłek włożony w podarunek. Personalizacja prezentu sprawia wielką przyjemność i podekscytowanie jego otrzymaniem, dlatego spersonalizowane podarunki ze zdjęć to świetny pomysł na prezent. Fotokolaż ze zdjęć na pewno zapadnie w pamięć. Natomiast wybierając spersonalizowany prezent dla chłopca lub dziewczynki spraw, by był on wyjątkowy. Postaraj się wybrać kolor i motyw, który wiesz, że dziecko uwielbia. Na przykład, możesz wybrać coś w niebieskiej, zielonej, żółtej kolorystyce. Dzieci w tym wieku już potrafią mieć swoje preferencje.

Prezenty na wiele lat

Prezent na roczek dla dziecka to nie lada wyzwanie, ale sam bobas szybko rośnie. Drobny podarunek wpływający na rozwój dziecka, jak zabawka edukacyjna z wielu ruchomych elementów, rozwinie umiejętności bobasa. Po jakimś czasie dziecko jednak z niego wyrośnie. Dlatego kupując prezent na roczek warto sprezentować coś, co również zostanie na dłużej. Zdjęcia z dawnych lat przywołują zawsze miłe, czasem nostalgiczne emocje. Zdjęcia są częścią naszego życia i można z nich zrobić wspaniałe prezenty, do których będziemy wracać. Mapa nieba z danego dnia, kolaż zdjęć, a może rodzinne drzewo genealogiczne? Wybór należy do Ciebie.