Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców?

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców?

Szacowany czas czytania: 6 minutes

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Jeśli dodatkowo chodzi o rodziców, niemal oczywiste jest, że chciałbyś im podarować idealny prezent na 50 rocznicę ślubu. Jak zatem znaleźć coś, co będzie nie tylko estetyczne, ale również praktyczne?

Przede wszystkim zastanów się, co lubią Twoi rodzice i jakie aktywności sprawiają im najwięcej przyjemności. Czy lubią podróże, a może sporą część wolnego czasu poświęcają rodzinie? W zależności od tego, co ma dla nich największe znaczenie, możesz zdecydować się na praktyczny prezent, który jednocześnie będzie niósł ze sobą mnóstwo wspaniałych wspomnień. Sprawdź zatem, jakie propozycje przygotowaliśmy i znajdź doskonały sposób, aby uczcić 50 rocznicę ślubu rodziców.

50 rocznica ślubu – wyjątkowe święto

50 rocznica ślubu to wyjątkowe święto. W Polsce zwykło się je nazywać złotymi godami. Nic więc dziwnego, że każdy chce, aby prezent z tej okazji był wyjątkowy i przywodził na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Warto zatem poświęcić nieco więcej czasu i prześledzić możliwości dostępne m.in. w sklepach internetowych. Gwarantujemy, że taki research pozwoli na odkrycie wielu niepowtarzalnych upominków z okazji 50 rocznicy ślubu. Jeśli zatem szukasz wyjątkowego prezentu dla rodziców lub dziadków, zapraszamy do lektury artykułu – z pewnością znajdziesz praktyczny i elegancki prezent.

Obraz na prezent z okazji rocznicy ślubu

Na złote gody kupić można obraz wykonany w niecodzienny sposób. Mowa tutaj o dziele sztuki wykonanym własnoręcznie, które z pewnością znajdzie specjalne miejsce w każdym domu. Bez obaw – jest to możliwe nawet w przypadku osób, które ostatni raz trzymały w ręku pędzel, będąc przedszkolakiem. Jak to możliwe?

Obraz malowany po numerach dla rodziców

Jak sama nazwa wskazuje, jest to obraz, który można namalować własnoręcznie, podążając za wyznaczonymi konturami. Jak zamówić taki prezent na złote gody? W pierwszej kolejności zastanów się, co chciałbyś umieścić na płótnie. Może to być zdjęcie rodziców z ich ślubu, ich teraźniejsza wspólna fotografia lub zdjęcie przedstawiające całą rodzinę. Nie wiesz, jaka fotografia sprawdzi się najlepiej? Napisz do nas! Powiemy Ci, czy jakość jest odpowiednia i czy całość będzie się dobrze prezentowała na płótnie.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas paczkę, w której znajdziesz wszystko, co niezbędne do stworzenia wyjątkowego prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców. Do płótna z wyrysowanymi konturami i oznaczonymi numerami otrzymasz zestaw farb oraz pędzli. Farby będą umieszczone w pojemnikach ponumerowanych w taki sposób, aby łatwiej było nanieść je w odpowiednie miejsce. Z kolei komplet pędzi umożliwi Ci dokładne wypełnienie konturów kolorem, nawet w przypadku najmniejszych szczegółów. Poza tym otrzymasz wzór, który ułatwi Ci pracę.

Kiedy już otrzymasz przesyłkę, śmiało możesz zabierać się do pracy. Jeśli obawiasz się, że malowanie obejmie długi czas, zamów zestaw wcześniej i rozpocznij pracę na kilka tygodni przed uroczystością. Dobrym pomysłem jest również poproszenie o pomoc pozostałych bliskich – spędzicie razem czas a efekt końcowy z pewnością Was zaskoczy.

Prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców - obraz malowanie po numerach

Pomysł na prezent w nieco innym wykonaniu

Twoi rodzice lub dziadkowie lubią spędzać kreatywnie czas? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podarował im płótno z niedokończonym obrazem. Taki wyjątkowy podarunek sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które mają zamiłowanie do sztuki i tworzenia swoich własnych, małych dzieł.

Zamówiony komplet dotrze do Ciebie zapakowany, więc wystarczy, że zawiniesz go w ozdobny papier i prezent na złote gody gotowy. Pamiętaj, że możesz dodatkowo ułatwić rodzicom pracę nad obrazem, dokupując do zestawu sztalugę. Dzięki temu będą mogli pracować w komfortowych warunkach, a płótno nie będzie tak bardzo narażone na zniszczenie.

Kolaż ze zdjęć – elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu

Zdjęcia są bardzo częstym prezentem wybieranym z okazji rocznicy ślubu. Aby jednak mieć pewność, że fotografie będą niepowtarzalne i idealnie wkomponują się w oczekiwania solenizantów, warto postawić na dość nieoczywistą formę. Ze zdjęć można przygotować różne nietypowe prezenty na 50 urodziny a także rocznice. Do takowych należy m.in. kolaż ze zdjęć układających się w wybrany przez Ciebie kształt. Jest to ciekawy pomysł na zachowanie wspomnień, a jednocześnie przeniesienie ich na płótno, które w ciekawy sposób ozdobi wnętrze.

Wybrane przez Ciebie fotografie możesz ułożyć w wiele kształtów – poczynając od cyfry symbolizującej złote gody, na sercu kończąc. Twoim zadaniem jest wybór takich zdjęć, na których znajdują się solenizanci. Mogą to być fotografie rodzinne lub portrety – to Ty decydujesz, co znajdzie się na obrazie. Jeśli wręczasz go dziadkom, możesz postawić na zdjęcia wnucząt. Z kolei w przypadku znajomych sprawdzą się wszelkie wspomnienia związane z Waszymi wspólnymi wyjazdami czy imprezami.

Zamów symbol odpowiedni do okazji

Na 50 rocznicę ślubu idealnie sprawdzi się kolaż ze zdjęć układających się w cyfrę 50. Możesz jednak pójść o krok dalej i ułożyć je w kształt słowa “MIŁOŚĆ” lub liczby związane z datą ślubu. Nie jesteś przekonany co do jakości fotografii w tak niewielkim rozmiarze? Bez obaw – wszystkie szczegóły będą na nich dobrze widoczne, dzięki użyciu najlepszej jakości tuszy oraz płócien. Dodatkowo, przy dodawaniu zdjęć, będziesz mógł je podejrzeć w już zmniejszonym rozmiarze i w razie problemów je podmienić. Masz pytania? Napisz do nas – chętnie pomożemy.

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców? Mapa nieba!

Jest to prezent spersonalizowany w wyjątkowy sposób. Na zamówionym płótnie otrzymasz mapę, która będzie przedstawiała układ gwiazd z tego wyjątkowego dnia. Możesz zatem podać datę ślubu, datę poznania rodziców lub datę ich pierwszej randki. My z kolei zajmiemy się przeniesieniem odwzorowanego z tego dnia nieba na płótno.

Dodatkowo możesz na obrazie umieścić dedykację z okazji 50 rocznicy ślubu, co z pewnością przypadnie do gustu solenizantom. Dzięki temu będą mogli podziwiać niebo z dnia, który zmienił ich życie, w swoim salonie bądź sypialni. Uczczona w ten sposób rocznica ślubu również zostanie zapamiętana na długo a wspomnienia uwiecznione w ciekawy sposób. A może zastanawiasz się jaki prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców? Nic prostszego, dedykacja może być w pełni spersonalizowana i dostosowana do każdej okazji.

Prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców - mapa gwiazd i nieba

Idealny prezent na 50 rocznicę ślubu istnieje!

Tak wyjątkowe okazje jak złote gody wymagają szczególnej oprawy. Jeśli zatem chcesz, aby Twój prezent został zapamiętany przez rodziców czy dziadków, postaw na coś, co pozwoli na ciekawe zatrzymanie wspomnień. Wyjazd do spa czy eleganckie wyjście na kolację to ciekawe pomysły, które jednak warto uzupełnić czymś spersonalizowanym i nieco osobistym. Personalizacja jest również ważna przy innych okazjach, np. jeśli zastanawiasz się jaki prezent na 40 rocznicę ślubu wybrać.

Uczcij zatem rocznicę ślubu najbliższych szczególnym prezentem dopasowanym do ich zainteresowań. Jednocześnie pamiętaj, że w tym dniu ważniejsze od prezentu jest szczęście i wspólne spędzenie czasu. Świętując złote gody, warto mieć to na uwadze i zatroszczyć się o komfort solenizantów.

Sprawdź nasze produkty – prezent na 50 rocznice ślubu rodziców

Dodaj komentarz