Pomysły na prezent dla nauczyciela

Szacowany czas czytania: 3 minuty

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na pewno trafisz na wiele pomysłów na prezent dla nauczyciela, jednak my proponujemy coś tak oryginalnego, co nie tylko przyciągnie uwagę i sprawi radość obdarowanemu, ale też zostanie z nim jako pamiątka na długo.

Poniżej sprawdź nasze propozycje prezentów dla nauczycieli i wychowawców.

Personalizowany prezent dla nauczyciela

Wielu nauczycieli nie tylko przekazuje wiedzę, ale też uczy nas kreatywnego i nietuzinkowego myślenia, więc są to osoby, które zapewne docenią przemyślany i wyjątkowy prezent stworzony właśnie dla nich.

Jak wybrać prezent dla nauczyciela?

Nauczyciel to często wyjątkowa postać, mająca znaczny wpływ na ucznia, pomagająca mu kształtować swoją osobowość, więc bez wątpienia warto się zastanowić, jakie są jego zainteresowania i upodobania, aby podarować mu coś od serca. W taki rodzaj prezentów na pewno wpisują się prezenty personalizowane, które pokazują jak dobrze znamy i cenimy osobę obdarowanego. Takie prezenty zostają zapamiętane na długo.

Prezent dla nauczyciela stworzony ze zdjęć – Foto prezent od serca

Jednym z najbardziej osobistych i wzruszających pomysłów na prezent jest podarowanie komuś zdjęć. Można to zrobić w postaci obrazu ze zdjęcia, które wykonanie na płótnie stanowi elegancką, trwałą i wyjątkową pamiątkę.

Mozaika ze zdjęć to szczególny pomysł na prezent dla nauczyciela lub wychowawcy, ponieważ może zawrzeć w sobie tych wszystkich, których uczy i wychowuje.

Fotomozaika to kolaż zrobiony ze zdjęć różnych osób, w różnych momentach, które za pomocą programu graficznego łączy się w jeden obraz. W ten sposób może powstać historia danej klasy lub grupy, a także ścieżka zawodowa nauczyciela/pedagoga/wychowawcy.

Fotokolaż to kolejny z pomysłów dla nauczyciela. Można w nim zawrzeć ważne chwile z życia klasy, nauczycieli i wychowawców. Za pewne każdy ma takie zdjęcia ze szkolnej ławki, do których chętnie wraca i są dla niego ważne.

Oryginalny prezent dla nauczyciela – malowanie po numerach

Czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym na prezent dla nauczyciela będzie na pewno malowanie po numerach. To prezent, dla tych którzy uwielbiają tworzyć, wyrażać siebie przez sztukę i w długie jesienne wieczory chętnie sięgają po pędzel. Malowanie po numerach tworzone jest jako obraz z wysłanego do nas zdjęcia, który wysyłamy wraz ze specjalnie przygotowanymi farbkami i pędzlami, aby obdarowany mógł sam stworzyć swoje arcydzieło.

Prezent dla nauczyciela podróżnika

Wyjątkowym prezentem dla nauczyciela, który uwielbia podróże nie tylko palcem po mapie, będzie właśnie mapa podróży, którą przygotowujemy dla każdego wraz z wybranymi zdjęciami i pinezkami, aby łatwo można było przechowywać swoje wspomnienia i planować kolejne.

Szukasz prezentu dla swojego nauczyciela? Zamów personalizowany prezent!

 • malowanie po numerach z własnego zdjęcia
  Malowanie po Numerach Własne Zdjęcie
  Produkt w promocji
  219,00 309,00 
 • Fotomozaika mozaika ze zdjęć PicArta
  Mozaika ze zdjęć na płótnie
  Produkt w promocji
  144,90 424,90 
 • Mapa gwiazd plakat PicArta
  Personalizowana Mapa Nieba i Gwiazd – klasyczna
  Produkt w promocji
  120,00 229,00 
 • Korkowa mapa Polski do zaznaczania podroży czarna rama PicArta
  Mapa Podróży – Polska 60x85cm
  Produkt w promocji
  249,00 
 • Mozaika ze zdjęć na papierze fotograficznym PicArta
  Mozaika ze zdjęć na papierze fotograficznym
  99,90 249,90 
 • Mapa Podróży Mapa Świata na ścianę do zaznaczania miejsc klasyczna rama czarna A1
  Mapa Podróży – Świat 60x85cm
  Produkt w promocji
  249,00 
 • Foto kolaż zdjęć galeria wspomnień PicArta
  kolaż ze zdjęć – GALERIA WSPOMNIEŃ kwadrat
  Produkt w promocji
  149,90 199,90 
 • Kolaż ze zdjęć serce PicArta
  Kolaż ze zdjęć w kształcie serca
  Produkt w promocji
  149,90 199,90 

Dodaj komentarz