Pomysły na prezent dla nauczyciela

Szacowany czas czytania: 3 minuty

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na pewno trafisz na wiele pomysłów na prezent dla nauczyciela, jednak my proponujemy coś tak oryginalnego, co nie tylko przyciągnie uwagę i sprawi radość obdarowanemu, ale też zostanie z nim jako pamiątka na długo.

Poniżej sprawdź nasze propozycje prezentów dla nauczycieli i wychowawców.

Personalizowany prezent dla nauczyciela

Wielu nauczycieli nie tylko przekazuje wiedzę, ale też uczy nas kreatywnego i nietuzinkowego myślenia, więc są to osoby, które zapewne docenią przemyślany i wyjątkowy prezent stworzony właśnie dla nich.

Jak wybrać prezent dla nauczyciela?

Nauczyciel to często wyjątkowa postać, mająca znaczny wpływ na ucznia, pomagająca mu kształtować swoją osobowość, więc bez wątpienia warto się zastanowić, jakie są jego zainteresowania i upodobania, aby podarować mu coś od serca. W taki rodzaj prezentów na pewno wpisują się prezenty personalizowane, które pokazują jak dobrze znamy i cenimy osobę obdarowanego. Takie prezenty zostają zapamiętane na długo.

Prezent dla nauczyciela stworzony ze zdjęć – Foto prezent od serca

Jednym z najbardziej osobistych i wzruszających pomysłów na prezent jest podarowanie komuś zdjęć. Można to zrobić w postaci obrazu ze zdjęcia, które wykonanie na płótnie stanowi elegancką, trwałą i wyjątkową pamiątkę.

Mozaika ze zdjęć to szczególny pomysł na prezent dla nauczyciela lub wychowawcy, ponieważ może zawrzeć w sobie tych wszystkich, których uczy i wychowuje.

Fotomozaika to kolaż zrobiony ze zdjęć różnych osób, w różnych momentach, które za pomocą programu graficznego łączy się w jeden obraz. W ten sposób może powstać historia danej klasy lub grupy, a także ścieżka zawodowa nauczyciela/pedagoga/wychowawcy.

Fotokolaż to kolejny z pomysłów dla nauczyciela. Można w nim zawrzeć ważne chwile z życia klasy, nauczycieli i wychowawców. Za pewne każdy ma takie zdjęcia ze szkolnej ławki, do których chętnie wraca i są dla niego ważne.

Oryginalny prezent dla nauczyciela – malowanie po numerach

Czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym na prezent dla nauczyciela będzie na pewno malowanie po numerach. To prezent, dla tych którzy uwielbiają tworzyć, wyrażać siebie przez sztukę i w długie jesienne wieczory chętnie sięgają po pędzel. Malowanie po numerach tworzone jest jako obraz z wysłanego do nas zdjęcia, który wysyłamy wraz ze specjalnie przygotowanymi farbkami i pędzlami, aby obdarowany mógł sam stworzyć swoje arcydzieło.

Prezent dla nauczyciela podróżnika

Wyjątkowym prezentem dla nauczyciela, który uwielbia podróże nie tylko palcem po mapie, będzie właśnie mapa podróży, którą przygotowujemy dla każdego wraz z wybranymi zdjęciami i pinezkami, aby łatwo można było przechowywać swoje wspomnienia i planować kolejne.

Szukasz prezentu dla swojego nauczyciela? Zamów personalizowany prezent!

Ostatnio na naszym blogu:

Jakimi farbami maluje się na płótnie?

Wielu artystów w swojej twórczości korzysta z płótna jako podstawowego nośnika dla swoich dzieł. Ale [...]

Pomysły na prezent dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na [...]

Jaki prezent na 25 urodziny?

25 urodziny to doskonała okazja do świętowania i wyjścia na wspólne przyjęcie. To szczególny czas, [...]

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny to ważne wydarzenie w życiu. Aby to uczcić, z pewnością warto wręczyć prezent [...]

9 zalet i korzyści z malowania obrazów po numerach

Jeśli chodzi o stworzenie arcydzieła na płótnie, możesz albo malować samemu, albo skorzystać z usług [...]

Poradnik malowania po numerach – wskazówki i instrukcja

Czym jest malowanie po numerach? Malowanie po numerach stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Idea [...]

Czy i jak można namalować obraz po numerach z własnego zdjęcia?

Szacowany czas czytania: 6 minutes Namalowanie własnego obrazu to z pewnością nie lada wyczyn – [...]

Jaki prezent na 1 rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to ważne wydarzenie, a zarazem doskonała okazja do świętowania. 365 dni minęło [...]

Dodaj komentarz