Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla przyjaciół kupić

Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych i przyjaciół wybrać?

Szacowany czas czytania: 6 minutes

25 rocznica ślubu to nie lada okazja. Spędzone razem ćwierć wieku dowodzi wyjątkowej trwałości uczuć, wymagając równie uroczystego uczczenia. Byłeś uczestnikiem wesela przed 25 laty, a może znasz obchodzącą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego parę stosunkowo od niedawna? Niezależnie od stażu waszej przyjaźni, możesz w ciekawy sposób świętować jubileusz wspólnie ze znajomymi, dając im wyjątkowy upominek. Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu sprawdzi się najlepiej?

Wspólny obraz na płótnie na 25 rocznicę ślubu

Obrazy to ponadczasowy i niemal zawsze trafiony pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Jeśli poszukujesz produktu najwyższej jakości, możesz zdecydować się na obraz na płótnie. Wydrukowany na bawełnianej tkaninie i naciągnięty na sosnowe krosna, będzie wyjątkową dekoracją każdego mieszkania, przypominającą o jubileuszu małżeństwa.

Co może przedstawiać taki oryginalny prezent na 25 rocznicę ślubu? Najlepiej, by był on wykonany na bazie wybranego zdjęcia, portretującego świętującą parę. Taki prezent ze zdjęciem będzie najbardziej uniwersalny, dobrze pasując do każdego wnętrza, a zarazem całkowicie zindywidualizowany i dzięki temu niepowtarzalny.

Mozaika ze zdjęć jako prezent 25 na rocznicę ślubu

Przez 25 lat małżeństwa para ludzi przeżyła ze sobą wiele ważnych, radosnych i ekscytujących chwil. Jeśli na bieżąco dokumentowała je za pomocą aparatu, warto wykorzystać takie fotografie do stworzenia mozaiki ze zdjęć. Taki kolaż, przygotowany z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset ujęć, będzie doskonałą pamiątką wspólnie spędzonych momentów.

Mozaika ze zdjęć jako prezent na 25 rocznicę ślubu może zostać wydrukowana na płótnie lub papierze fotograficznym. Jeśli zależy ci na czasie, możesz także zamówić kolaż w formie elektronicznej, a następnie samodzielnie wydrukować go na odpowiedniej klasy materiale. Dzięki temu bez trudu przygotujesz wyjątkowy prezent dla przyjaciół, nawet wtedy, gdy o ich rocznicy ślubu przypomniałeś sobie w ostatnim momencie.

Mapa podróży – świetny prezent dla przyjaciół

Obecnie coraz więcej osób interesuje się podróżowaniem i odkrywaniem najodleglejszych zakamarków świata. Jeśli i twoi znajomi są zapalonymi podróżnikami, doskonałym pomysł na prezent na rocznicę ślubu będzie mapa podróży. Przedstawiająca Polskę, Europę lub cały świat, pozwoli udokumentować wszystkie wyjazdy zrealizowane przez obdarowane małżeństwo. Taka mapa świetnie się sprawdzi dla każdego kto lubi podróże. Można ją podarować zarówno parze przyjaciół lub jako prezent na urodziny dla kolegi.

Jak używa się mapy podróży, podarowanej z okazji ślubu? W zestawie znajdują się różnokolorowe pinezki, dedykowane do oznaczania już odbytych lub dopiero planowanych wakacyjnych wojaży. Dodatkowym udogodnieniem jest także możliwość wydruku i przymocowania do mapy zdjęć, które jeszcze lepiej będą przypominać radosne chwile spędzone na wspólnych wyjazdach.

Chmura słów

Pewne słowa mają w naszym życiu wyjątkowe znaczenie. Są to między innymi imiona bliskich osób, nazwy miejsc, uczuć czy wydarzeń. Dlaczego więc nie wykorzystać ich do stworzenia wyjątkowego obrazu – prezentu na 25 rocznicę ślubu?

Aby przygotować taki upominek, wystarczy wybrać około 30-40 wyrazów, najlepiej pasujących do pary świętującej swój jubileusz. Odpowiednio zaprojektowane, mogą układać się w kształcie serca, napisu love czy liczby 25, odpowiadającej przypadającej akurat rocznicy ślubu. Obraz z Twoich słów to interesujący i w pełni spersonalizowany prezent, który będzie w ciekawy sposób nawiązywał do wspólnie spędzonych lat

Mapa nieba i gwiazd

Spoglądanie w gwiazdy to romantyczny sposób spędzania czasu, zapewne nieobcy parze z 25-letnim stażem. Taką gwiezdną konstelację warto także wykorzystać jako pomysł na prezent na rocznicę ślubu. To wyjątkowo oryginalna propozycja, która umożliwi idealne ukazanie układu ciał niebieskich, jaki występował w wybranym terminie, a nawet czasie i lokalizacji. Możliwość personalizacji sprawia, że jest to prezent na tyle uniwersalny, że dobierając odpowiednią datę oraz spersonalizowaną dedykację, możemy go podarować zarówno jako prezent dla koleżanki z pracy oraz dla znajomych na 25 rocznicę ślubu.

Jeśli interesuje nas spersonalizowana mapa nieba i gwiazd dla znajomych, wystarczy wybrać jedną, dwie lub trzy daty szczególne dla obdarowanej pary. Mogą być to dni ich poznania się, ślubu czy narodzin dzieci. Znajdą one odzwierciedlenie w niepowtarzalnej konstelacji, wydrukowanej na papierze fotograficznym i oprawionej w elegancką ramę – idealną na prezent z okazji rocznicy.

Drzewo genealogiczne

Nadal szukasz prezentu dla znajomych lub rodziców? Ostatnim, ale równie dobrym pomysłem na 25 rocznicę ślubu jest rodzinne drzewo genealogiczne. Małżeństwo z tak długim stażem zapewne zdążyło już doczekać się dziecka, a niekiedy także i wnuków – warto zatem uwiecznić najbliższe osoby na niepowtarzalnym drzewie rodzinnym.

Wybierając taki oryginalny prezent z okazji rocznicy, otrzymasz estetyczny obraz drzewa, naklejony na korkowy podkład i umieszczony w dekoracyjnej ramce. W zestawie znajdują się także kolorowe pinezki, które pozwolą łatwo oznaczyć kolejnych członków familii – dziadków, rodziców, dzieci i wnuki. Wraz z upływem czasu możliwe będzie dodawanie coraz to nowych potomków, a w konsekwencji – stworzenie drzewa genealogicznego przedstawiającego nawet sześć pokoleń.

Jak wybrać prezent na 25 rocznicę? Warto kierować się przede wszystkim zainteresowaniami, marzeniami i potrzebami pary obchodzącej jubileusz. Dzięki temu łatwiej będzie nabyć prezent na srebrne gody, który trafi w gust małżeństwa, stając się ciekawą pamiątką ich wyjątkowego święta oraz ozdobą domu.

Zastanawiasz się jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych wybrać? Poznaj nasze produkty!

Ostatnio na naszym blogu:

Jakimi farbami maluje się na płótnie?

Wielu artystów w swojej twórczości korzysta z płótna jako podstawowego nośnika dla swoich dzieł. Ale [...]

Pomysły na prezent dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na [...]

Jaki prezent na 25 urodziny?

25 urodziny to doskonała okazja do świętowania i wyjścia na wspólne przyjęcie. To szczególny czas, [...]

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny to ważne wydarzenie w życiu. Aby to uczcić, z pewnością warto wręczyć prezent [...]

9 zalet i korzyści z malowania obrazów po numerach

Jeśli chodzi o stworzenie arcydzieła na płótnie, możesz albo malować samemu, albo skorzystać z usług [...]

Poradnik malowania po numerach – wskazówki i instrukcja

Czym jest malowanie po numerach? Malowanie po numerach stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Idea [...]

Czy i jak można namalować obraz po numerach z własnego zdjęcia?

Szacowany czas czytania: 6 minutes Namalowanie własnego obrazu to z pewnością nie lada wyczyn – [...]

Jaki prezent na 1 rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to ważne wydarzenie, a zarazem doskonała okazja do świętowania. 365 dni minęło [...]

Dodaj komentarz