Pomysł na prezent dla koleżanki z pracy

5 pomysłów na prezent dla koleżanki z pracy

Szacowany czas czytania: 4 minuty

Nasze życie jest tak skonstruowane, że sporą część czasu spędzamy w pracy. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam nawiązuje się sporo relacji, które potrafią przetrwać bardzo długo. Coraz bardziej popularne staje się również świętowanie ważnych wydarzeń w gronie współpracowników.

To z kolei oznacza, że coraz częściej kupujemy prezenty właśnie kolegom i koleżankom z pracy. I o ile samo świętowanie nie jest procesem skomplikowanym, o tyle zakup prezentu może się takowym okazać, zwłaszcza jeżeli to czego szukasz jest nie tylko prezent dla niej jako koleżanki a prezent dla szefowej. Jak zatem wybrać prezent dla koleżanki z pracy?

Idealny prezent – mapa do planowania podróży

Mapa świata do zaznaczania podróży to świetny pomysł na prezent dla koleżanki z pracy, której pasją są podróże. Na metalowej lub drewnianej mapie do zawieszenia na ścianie będzie ona mogła zaznaczać miejsca, które już odwiedziła lub te, w które dopiero planuje się wybrać. Na naszej stronie masz do wyboru kilka rodzajów map, dzięki czemu możesz dopasować prezent dla koleżanki z pracy do gustu osoby, która ma go otrzymać.

Obraz do malowania po numerach

Obrazy do malowania po numerach to z kolei propozycja dla osób kreatywnych, które lubią próbować nowych rzeczy. Obraz jest tworzony na podstawie zdjęcia, które przesyłasz przy składaniu zamówienia. Na płótno nanosimy kontury i numerujemy poszczególne pola. Tym numerkom odpowiadają kolory farb dołączonych do zestawu. Malowanie po numerach z dowolnego zdjęcia, to nie tylko świetna dekoracja, ale i rozrywka. Możliwość przeniesienia własnego zdjęcia na płótno, z pewnością ożywi miłe wspomnienia oraz pozwoli się zrelaksować.

Przy ich pomocy możesz własnoręcznie stworzyć wyjątkowy obraz lub podarować komplet koleżance z pracy, która w wolnej chwili będzie mogła sama stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki. Taki obraz można bardzo łatwo powiesić na ścianie, gdyż do zestawu dołączone są specjalne elementy umożliwiające łatwy montaż.

Wyjątkowy prezent dla koleżanki z pracy – mapa gwiazd

Twoja koleżanka z pracy dostała awans, na który tak bardzo liczyła? Można ten szczególny dzień uwiecznić w oryginalny sposób. Jak? Dzięki mapie gwiazd. Mapa nieba plakat, to obraz, na którym znajduje się dokładne odzwierciedlenie nieba z konkretnego dnia, a jeśli zdecydujesz się podać, to również z konkretnej godziny.

Całość jest spersonalizowana za pomocą podpisu, który również do nas wysyłasz. Dzięki temu obraz powieszony na ścianie już zawsze będzie się kojarzył z zasłużonym awansem i ze świętowaniem go w gronie najbliższych współpracowników. Co więcej, nie tylko sprawi jej radość, ale będzie to również idealny upominek, który się nie znudzi.

Kolaż ze zdjęć jako praktyczny prezent urodzinowy

Znasz swoją koleżankę z pracy bardzo dobrze i już niejedna przygoda za Wami? Zapewne macie też sporo wspólnych zdjęć, które składają się na porządną dawkę wspomnień. Kolaż zdjęć na prezent to idealne rozwiązanie! Możesz je wszystkie umieścić na jednym płótnie, tworząc niepowtarzalną kompozycję dedykowaną wyjątkowej osobie jako uniwersalny prezent imieninowy. Fotografie możesz ułożyć w wyraz, w określony kształt lub w inne zdjęcie.

Aby jednak tak się stało, musisz wybrać od kilku do kilkunastu zdjęć. Jak to zrobić? Najprostszym rozwiązaniem będzie znalezienie ich Twojej kolekcji. Jeśli jednak chcesz mieć ich więcej, możesz popytać znajomych z pracy i poprosić o pomoc w wyborze najlepszych wspomnień.

Po stworzeniu obrazu prześlemy Ci projekt do akceptacji. Jeśli będziesz mieć jakieś zastrzeżenia, śmiało daj nam znać. Poprawimy niedociągnięcia i zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z efektu końcowego.

Po Twojej akceptacji przystąpimy do działania i w ciągu kilku dni kurier dostarczy Twoje zamówienie. Twoim zadaniem będzie tylko wręczyć je swojej koleżance z pracy jako dobry prezent ze zdjęciem będący efektem oryginalnych pomysłów.

Oryginalny prezent dla koleżanki z pracy – obraz z mchu

Pierwsza propozycja to obraz z mchu. Tego rodzaju ozdoby coraz bardziej zyskują na popularności. Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, iż zieleń czy drewno aktualnie królują w trendach wnętrzarskich. Ponadto, obrazy wykonane z mchu nie tylko pięknie wyglądają, ale mają również inne, cenne właściwości.

Sam mech doskonale oczyszcza powietrze, co w obecnych czasach jest bardzo korzystne dla naszego funkcjonowania. Dodatkowo nie trzeba go podlewać, a mimo to pozostaje on soczyście zielony i pięknie się prezentuje. U nas możesz zamówić obrazy z mchu w różnych formach: jednokolorowe, wielokolorowe lub w połączeniu z grafiką. Każdy z nich jest tworzony z najlepszej jakości materiałów i przy zachowaniu największej staranności.

obraz z mchu chrobotek

Praca to miejsce, gdzie nie tylko realizujemy się zawodowo, ale również nawiązujemy przyjaźnie. Coraz częściej to właśnie osoby z pracy są tymi, z którymi dzielimy się sukcesami i u których szukamy pocieszenia po porażkach. To właśnie w miejscu pracy świętujemy urodziny, czy inne ważne wydarzenia w naszym życiu.

Warto zatem na takie okazje mieć przygotowane propozycje upominków, które będą wyrazem naszej sympatii. Obrazy, kolaże czy zestawy do malowania po numerach to oryginalny pomysł na trafiony prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdej bliskiej osobie.

Sprawdź nasze produkty – prezent dla koleżanki z pracy

Dodaj komentarz