Pomysł na prezent dla kolegi, przyjaciela

Jaki prezent na urodziny dla kolegi i przyjaciela?

Szacowany czas czytania: 4 minutes

Niektórzy zwykli mówić, że najlepszy prezent urodzinowy dla mężczyzny to dobry alkohol lub gadżety związane z motoryzacją. W końcu większość mężczyzn uwielbia samochody, a i szklanka dobrej jakości whisky będzie dla części z nich przyjemnym zwieńczeniem mijającego dnia. Jednak takie rozwiązanie nie każdemu przypadnie do gustu. Sprawdź zatem, co jeszcze możesz podarować, aby Twój kolega był w stu procentach zadowolony z prezentu.

Świetny prezent dla podróżnika

Twój kolega uwielbia podróże i w każdej wolnej chwili planuje kolejne wyprawy? Wybierz dla niego praktyczny prezent ze zdjęciem, dzięki któremu będzie mógł gromadzić wspomnienia z podróży w jednym miejscu. Jest to możliwe dzięki mapie do powieszenia na ścianie. Do wyboru masz kilka formatów, co pozwoli na dopasowanie poszczególnych elementów do indywidualnych potrzeb solenizanta. Jednym z rodzajów jest mapa Europy czarno biała z możliwością zaznaczania odwiedzonych miejsc za pomocą kolorowych pinezek oraz zdjęć.

Pamiętaj, że możesz ją dodatkowo spersonalizować, nadając jej niepowtarzalną nazwę. Do czego może przydać się taki prezent dla przyjaciela? Poza walorami estetycznymi, ten rodzaj obrazu ma również praktyczne zastosowanie. Pinezki można wykorzystać do oznaczania odwiedzonych miejsc i przymocowywania zdjęć z podróży.

Dodatkowe zastosowanie prezentu to oznaczanie państw i miast, które na razie znajdują się w strefach planów. Aby je rozgraniczyć, wystarczy użyć różnych kolorów pinezek. Jeśli zatem chcesz w ten sposób wspomóc działania przyjaciela podróżnika, jeden prezent ze zdjęciami, jakim jest mapa do zaznaczania podróży do powieszenia na ścianie, będzie rozwiązaniem idealnym.

Biało czarna mapa Europy na ścianę do oznaczania podróży XXL

Kolaż ze zdjęć na idealny prezent urodzinowy

Co prawda mężczyźni w większości wykazują się poczuciem humoru i są z reguły mniej sentymentalni niż kobiety, jednak wyjątkowe wspomnienia są dla nich równie ważne jak prawdziwa przyjaźń. Jeśli zatem zależy Ci, aby podarować wyjątkowy prezent dla kolegi, możesz wybrać jedną z oryginalnych form zdjęć dostępnych u nas. Nasz kolaż zdjęć na prezent, to foto kolaż ze zdjęć na płótnie, na który składa się kilkadziesiąt niewielkich fotografii.

Możesz je ułożyć na kształt wyrazu lub w inne, większe zdjęcie. Jak dobrać obrazy na idealny prezent dla przyjaciela? Przede wszystkim wybierz te, które najbardziej kojarzą Ci się z Twoim przyjacielem. Macie za sobą wspólne wyprawy? A może wspólnie zorganizowaliście najlepszą imprezę, na której bawili się wszyscy Wasi znajomi? Z każdego z tych wydarzeń na pewno macie mnóstwo zdjęć. Wybierz te najlepsze i prześlij je do nas, a my zajmiemy się resztą.

Po wykonaniu obrazu, prześlemy Ci projekt do akceptacji – jeśli wszystko będzie w porządku, rozpoczniemy realizację zlecenia. Po kilku dniach kurier dostarczy prezent w formie kolażu ze zdjęć pod Twoje drzwi, a Ty będziesz mógł podarować go przyjacielowi.

Oryginalny prezent dla kolegi – mapa nieba i gwiazd

Mapa nieba plakat to oryginalny gadżet, który jest idealnym rozwiązaniem, jeśli znacie się z Twoim przyjacielem od dzieciństwa i teraz nadszedł moment na celebrowanie tej znajomości. Na obrazie możesz umieścić mapę nieba z dnia, w którym się poznaliście. Być może było to jeszcze w szkole podstawowej lub na studiach.

Wpisz tę datę w odpowiednim miejscu przy składaniu zamówienia na prezent, a my zajmiemy się resztą. Jak przygotujemy taki prezent dla kolegi? Dokładnie odwzorujemy układ gwiazd z tamtego dnia. Jeśli podasz nam godzinę, personalizowana mapa nieba będzie jeszcze dokładniejsza i będzie idealnie odzwierciedlała moment, w którym się poznaliście.

Jeśli zależy Ci, żeby mapa nieba danego dnia wyróżniała się konkretnym kolorze, na naszej stronie masz do wyboru kilka starannie zaprojektowanych designów. Do dyspozycji masz m.in. granat, czerń oraz biel.

Postaw na personalizację!

Najlepsze upominki na urodziny Twojego przyjaciela to takie, w które wkładasz całe serce. Ważne jest również, aby podarunek dobrze kojarzył się w przyszłości i przywodził na myśl miłe wspomnienia. Żeby tak było, warto prezent o personalizację. W przypadku takim jak mapa gwiazd możesz umieścić podpis i datę na obrazie.

Możesz również zdecydować się, aby zapakować prezent dla kolegi w pudełko, które dodatkowo spersonalizujesz lub na grawerowane dodatki, takie jak kufel czy kieliszki.

Oryginalny prezent dla kolegi lub przyjaciela to niezłe wyzwanie. Z jednej strony znasz go dobrze jak nikt inny, a z drugiej ciężko go zaskoczyć i sprawić mu niespodziankę. Pozwól zatem się zainspirować i skorzystaj z kilku propozycji od nas.

Prezenty personalizowane czy fotografie w oryginalnej formie to coś, co spodoba się każdemu, nawet facetowi, do którego zainteresowań należy wyłącznie motoryzacja i sporty ekstremalne. Pamiętaj, że niezależnie od tego, na jaki śmieszny prezent dla kolegi się zdecydujesz, szczególnie ważne w tym dniu jest wspólne spędzanie czasu.

Jako prawdziwy przyjaciel pomyśl nad zorganizowaniem męskiego wypadu na cześć Waszej przyjaźni, a może zaproponuj weekendowy wyjazd z typowo męskimi rozrywkami? Zadecydujcie razem i pracujcie na kolejne wspomnienia, które być może staną się inspiracją do prezentów w kolejnych latach.

Sprawdź nasze produkty – prezent na urodziny dla kolegi

Dodaj komentarz