jak namalować obraz z własnego zdjęcia

Czy i jak można namalować obraz po numerach z własnego zdjęcia?

Szacowany czas czytania: 6 minutes

Malowanie po numerach z własnego zdjęcia to zatem nic innego jak namalowanie obrazu, na który przeniesiesz wybrane przez siebie zdjęcie. Zamawiając zestaw umożliwiający stworzenie tego rodzaju dzieła otrzymasz płótno z wyrysowanymi konturami, w których będą znajdowały się numerki. Do każdego z nich będzie przypisany konkretny kolor farbki, którą również otrzymasz w przesyłce. Twoim zadaniem będzie zapełnienie poszczególnych pól odpowiadającymi im barwami. Czy o czymś zapomnieliśmy? No tak… W zestawie otrzymasz kilka pędzli, dzięki którym z jeszcze większą dokładnością pokolorujesz obraz. Aby maksymalnie ułatwić Ci zadanie, do tych elementów dołączony zostanie również wzór, dzięki któremu cel będzie bardziej realny a praca przyjemniejsza.

Jak zamówić obraz do malowania po numerach ze zdjęcia?

Pierwszym krokiem jest wybór zdjęcia, które chcesz przenieść na płótno. Warto tutaj pamiętać, że już na tym etapie możesz przewidzieć, jak trudne będzie wykonanie obrazu – czym więcej szczegółów, tym więcej nakładu pracy i dokładności będzie wymagało stworzenie dzieła. Z kolei duże portrety i proste pejzaże będą idealnym rozwiązaniem dla początkującego artysty.

Po wyborze fotografii przesyłasz zamówienie i czekasz na jego realizację. Obawiasz się, że zdjęcie może być złej jakości lub nie nadawać się do przekształcenia w obraz do malowania po numerach? Spokojnie – specjaliści sprawdzą dokładnie każdą przesłaną fotografię i w razie wątpliwości skontaktują się z Tobą. Gwarantujemy, że wspólnie znajdziecie idealne rozwiązanie.

Malowanie po numerach z własnego zdjęcia - przed malowaniem
Malowanie po numerach z własnego zdjęcia - po namalowaniu

Obraz do malowania po numerach na prezent? Dlaczego nie!

Malowanie po numerach to świetny sposób na spędzenie czasu ze samym sobą i zrelaksowanie się np. po ciężkim dniu w pracy. Jest to również ciekawy pomysł na niepowtarzalny prezent. Co więcej, możesz go wykorzystać na dwa sposoby.

Obraz do malowania po numerach z własnego zdjęcia sprawdzi się jako prezent, który wykończyć musi sam obdarowany. Jest to idealny podarek dla nowożeńców, którzy dzięki niemu będą mieli okazję urządzić sobie niepowtarzalną randkę i celebrować swoją miłość w zaciszu domowym a mimo to w całkiem niepowtarzalnej atmosferze.

Z kolei namalowany już obraz to ciekawy pomysł na prezent dla rodziców czy dziadków, którzy z pewnością chętnie przyjmą taką formę rodzinnej fotografii. Nie masz pomysłu, co podarować znajomym z okazji parapetówki? A może Wasze wspólne zdjęcie przedstawione właśnie w takiej niecodziennej formie? Okazji do świętowania jest mnóstwo a dzięki obrazom malowanym po numerach mogą one być jeszcze bardziej niepowtarzalne.

Udekoruj swoje mieszkanie w niepowtarzalny sposób

Zdjęcia w ramkach są obecne już niemal w każdym domu. Druga połówka, dzieci, wnuki czy całkiem spore grono przyjaciół – każdy z nich ma swoje miejsce na ścianie lub komodzie i musimy przyznać, że jest to świetny sposób na zachowanie wspomnień na dłużej. Antyramy czy drewniane oprawki stają się już jednak nieco oklepane a w dodatku takie niewielkie elementy są ciężkie w codziennej pielęgnacji. Zapewne kojarzysz tę irytację przy cotygodniowym odkurzaniu bibelotów na każdej szafce w pokoju… Obraz do malowania po numerach z własnego zdjęcia niewątpliwie jest jednym z najlepszych rozwiązań tego typu problemów. Takie dzieło z powodzeniem sprawdzi się w salonie czy sypialni – jedna porządna fotografia zastąpi kilka mniejszych a efekt będzie również spektakularny. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy do tego pomysłu? Pomyśl tylko, że odkurzanie takiego obrazu będzie znacznie łatwiejsze niż w przypadku mniejszych ramek porozstawianych w całym mieszkaniu.

Malowanie ze zdjęcia dla dzieci

Malowanie ze zdjęcia to również świetny pomysł na kreatywną rozrywkę dla dziecka. Najmłodsi są przyzwyczajeni do uzupełniania niewielkich kolorowanek, dlatego namalowanie obrazu po numerach nie powinno sprawić im problemu. Z pewnością każdemu dziecku sprawi przyjemność namalowanie czegoś własnoręcznie a następnie zawieszenie tego obrazu w swoim pokoju. Malowanie po numerach dla dzieci to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na zachowanie wspomnień z dzieciństwa, które zostaną w takiej formie na lata.

Malowanie po numerach to aktywność, która w ciągu ostatnich kilku lat zyskała sporo wielbicieli. Nic dziwnego, skoro spora część użytkowników zauważa nie tylko wizualne efekty tego rodzaju zajęcia ale również pozytywny wpływ na codzienne funkcjonowanie – wyciszenie, uspokojenie i obudzenie wyobraźni. Możliwość odwzorowania zdjęć w tak ciekawej formie to dodatkowa zaleta, którą można wykorzystać nie tylko we własnych czterech kątach, ale również jako ciekawy pomysł na prezent dla najbliższych.

Interesuje Cię malowanie po numerach? Zamów malowanie po numerach z własnego zdjęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *