Korkowa mapa świata na ścianę

Korkowa mapa świata na ścianę – jaką tablicę korkową wybrać?

Szacowany czas czytania 5 minutes

Podróże to niewątpliwie wspaniała pasja, którą warto pielęgnować w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że coraz większa część podróżników stara się zachowywać wspomnienia w jak najciekawszej i jak najtrwalszej formie. Jedną z nich może być korkowa mapa świata do oznaczania podróży, na której zaznaczysz miejsca już odwiedzone oraz te, które planujesz zwiedzić w najbliższym czasie. Masz plan na wielką wyprawę za kilkanaście lat? Mapa korkowa świata umożliwi Ci szczegółowe rozplanowanie podróży oraz oznaczenie najważniejszych miejsc do zobaczenia. Sprawdź, jak jeszcze możesz wykorzystać tablicę korkową.

Tablica korkowa jako mapa świata? Zdecydowanie tak!

Mapy świata najczęściej kojarzą się z wielkimi plakatami, które niekoniecznie dobrze się prezentują w nowoczesnych wnętrzach. Zapewne kojarzysz te wielkie, podarte mapy szkolne, które nauczyciel geografii wyciągał z otchłani magazynu przed każdą lekcją. Nasza wersja mapy zdecydowanie nie ma nic wspólnego z tymi wspomnieniami. Jest to dokładnie wykonana tablica korkowa, na której znajduje się mapa całego świata. Dzięki takiemu wykonaniu możesz bez problemu wbijać oraz wyciągać pineski. Co ważne, sam produkt nie ulegnie w ten sposób zniszczeniu, gdyż jest przystosowany do właśnie takiego użytkowania.

Ten sposób wykonania mapy na ścianę to nie tylko możliwość zachowania wspomnień na dłużej, ale również ciekawa ozdoba pomieszczeń. Możesz z powodzeniem zawiesić ją na ścianie w salonie czy sypialni, a ona idealnie ozdobi wnętrze i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Jak jeszcze możesz wykorzystać tego rodzaju tablice korkowe? Jest to produkt idealnie sprawdzający się jako prezent dla podróżnika. Znasz kogoś, dla kogo podróże są sposobem na życie? Korkowa mapa podróży będzie świetnym podarunkiem z okazji urodzin czy… ślubu. W końcu w parze podróżuje się raźniej!

Tablice korkowe - Mapa Świata

Korkowa mapa świata z pinezkami – jak ją uzupełniać?

Mapy świata na tablicy korkowej są bardzo łatwe w obsłudze, dlatego mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Do uzupełniania mapy do zaznaczania odwiedzonych miejsc możesz wykorzystać same pinezki lub dodać do nich zdjęcia z już zrealizowanych podróży. A jest to możliwe dzięki akcesoriom, które znajdziesz w zamówionej przesyłce.

Co otrzymasz, zamawiając tablice korkowe?

Zamawiając produkt, w zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria. W paczce znajdziesz:

  • mapę świata z pinezkami wykonaną w formacie 60×85 cm, naklejoną na naturalny podkład korkowy,
  • ramę – w zależności od tego, jaką wybierzesz, czarną lub białą,
  • 100 pinezek w 5 kolorach,
  • 20 zdjęć w formacie mini-polaroid 5×5 cm,
  • długopis Pentela do podpisania zdjęć.

Taki zestaw umożliwia korzystanie z produktu od razu po jego odpakowaniu. Co więcej, zamiast 20 zdjęć otrzymanych od razu po zamówieniu, możesz zdecydować się na voucher. Jest to ciekawe rozwiązanie w przypadku, kiedy tablica korkowa z mapą świata ma być prezentem dla kogoś bliskiego. W takiej sytuacji osoba obdarowana może w każdej chwili zamówić dowolne zdjęcia, które następnie umieści na tablicy.

Jak korzystać z mapy?

Korzystanie z produktu jest bardzo łatwe. W zestawie otrzymasz pinezki w 5 kolorach. Każdy z nich możesz przypisać do jednej z pięciu ikon znajdujących się na mapie. Chcesz poznać ich znaczenie?

  • Flaga – podróże zrealizowane (tutaj możesz dołączać również zdjęcia i inne pamiątki).
  • Lornetka – wyprawy zaplanowane (w tych miejscach możesz doczepiać notatki z planowania i zapisywać ważne miejsca do odwiedzenia).
  • Gwiazdka – ulubione podróże (Wasza podróż poślubna była wyjątkowa? A może udało Ci się dotrzeć do wszystkich kontynentów w czasie jednej wyprawy? Zaznacz to!
  • Żarówka – jest to kategoria, którą możesz sam nazwać (Marzysz o wielkiej podróży do Azji? Planujesz podróżniczy prezent urodzinowy dla mamy? To jest idealna kategoria do oznaczenia właśnie takich planów).

Jak urozmaicić wygląd mapy?

Sam wygląd tablicy korkowej oraz kolorowe szpilki, nadają jej niepowtarzalny wygląd. Aby jednak mocniej nawiązać do wspomnień i zainteresowań, warto wzbogacić ją o fotografie lub pocztówki z odwiedzonych miejsc. Zamawiając mapy świata na tablicy korkowej, w cenie otrzymujesz możliwość wywołania 20 fotografii w uniwersalnych rozmiarach mini-polaroid (możesz je umieścić na mapie lub włożyć do swojego albumu). W zestawie znajduje się również cienkopis, którym możesz robić notatki na zdjęciach. W ten sposób mapa podróży na tablicy korkowej staje się nowoczesnym pamiętnikiem, który jednocześnie ozdabia wnętrze.

Tablica korkowa mapa świata - urozmaicenie wyglądu

Korkowa mapa świata – zamów i ciesz się wspomnieniami!

Mapa świata w takim wydaniu może wydawać się skomplikowana w zamawianiu, a tym bardziej w realizacji. Nasza strona umożliwia jednak szybkie przejście przez proces samego zamówienia a bezpieczna dostawa gwarantuje, że produkt dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Składając zamówienie pamiętaj, aby wybrać. czy chcesz od razu otrzymać 20 zdjęć, czy raczej voucher, który podarujesz bliskiej osobie. Obie opcje nie są dodatkową trudnością i nie powodują wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Chcesz, aby tablica korkowa miała dedykację? Zaznacz odpowiedni kwadracik na naszej stronie a otrzymasz bilecik w formacie mini-polaroid, który będziesz mógł również umieścić na tablicy korkowej.

Zastanawiasz się, czy mapa świata w takim wydaniu to dobre i wystarczająco kreatywne rozwiązanie? Zajrzyj do opinii, gdzie znajdziesz wypowiedzi zadowolonych klientów, którzy wykorzystali tę możliwość nie tylko jako pomysł na prezent ze zdjęciami, ale również jako dekorację pokoju dziecka czy kuchni. Sprawdź, na jakie możliwości pozwala korkowa mapa świata i nie zwlekaj – już dziś wybierz zdjęcia z podróży, które chciałbyś na niej umieścić!

Sprawdź nasze produkty – korkowe mapy świata

Dodaj komentarz