Jaki prezent dla rodziców na slub - podziękowania ślubne dla rodziców

Jaki prezent dla rodziców na ślub? Najlepsze podziękowania ślubne

Szacowany czas czytania: 5 minutes

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. To święto miłości – nie tylko młodej pary, ale również rodziców, którzy niejednokrotnie bardzo mocno angażują się w przygotowania uroczystości i przyjęcia weselnego. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu wykształcił się zwyczaj składania podziękowań dla rodziców podczas wesela. Jak zatem wyrazić wdzięczność rodzicom za trud wychowania w ciekawy, a jednocześnie osobisty sposób? Jest na to kilka całkiem ciekawych pomysłów, które z pewnością ułatwią to zadanie planujących ślub.

Podziękowanie rodzicom – jak je zaplanować?

Przygotowanie podziękowań dla rodziców niejednokrotnie stanowi najtrudniejszy etap organizacji ślubu i wesela. Często wydaje się, że trudno znaleźć odpowiednie słowa na wyrażenie wdzięczności, a jednocześnie ciężko wymyślić praktyczne prezenty oddające wdzięczność. W związku z tymi dylematami, para młoda często decyduje się po prostu na bukiet kwiatów lub prosty album ze zdjęciami.

I choć coraz większą popularność zyskują podziękowania w formie filmu, opcja ta wymaga sporo pracy i zaangażowania nie tylko od pary młodej, ale również od kamerzysty. Warto zatem wcześniej poszukać ciekawych propozycji w Internecie z odpowiednim wyprzedzeniem i wybrać najlepszą opcję na tyle wcześniej, aby jej realizacja nie zaburzyła przygotowań do uroczystości.

Kiedy wręczyć prezent rodzicom?

Najpopularniejszym sposobem na podziękowania ślubne dla rodziców jest wręczenie ich podczas przyjęcia i wspólny taniec. Tutaj warto zwrócić szczególną uwagę na oprawę muzyczną, która pomoże wyrazić uczucia i podziękować rodzicom w wyjątkowy sposób.

W ostatnim czasie pojawiają się jednak prezenty dla rodziców wyrażane w nieco bardziej oryginalny sposób. Mowa tutaj przede wszystkim o wręczeniu stylizowanym na rozdanie Oskarów lub w formie piosenki śpiewanej przez państwa młodych.

Sporą popularnością cieszą się także podziękowania w zaciszu domowym podczas błogosławieństwa lub nawet kilka dni po uroczystości zaślubin. Na którą formę powinniście się zdecydować? Zdecydowanie według Waszych preferencji i preferencji Waszych rodziców. Jeśli nie przepadają za byciem w centrum uwagi, postawcie na prywatną “uroczystość” we własnym gronie. Jeśli jednak lubią błyszczeć i są duszą towarzystwa, oryginalne podziękowania w formie rozdania nagród przed krojeniem tortu mogą być strzałem w dziesiątkę.

Prezent dla Waszych rodziców – drzewo genealogiczne

Nie, nie pomyliliśmy się – jednym z oryginalnych pomysłów na podziękowania weselne jest drzewo genealogiczne w dużym formacie i do powieszenia na ścianie. Takiego prezentu zapewne większość rodziców weselnych się nie spodziewa, dlatego tym bardziej warto ich zaskoczyć. Drzewo, które znajdziesz w naszej ofercie, nie jest zwykłym obrazem wykonanym w ciągu kilkunastu minut. Jest to pełnowymiarowy obraz, na którym umieszczane są najlepszej jakości zdjęcia członków rodziny.

Dlaczego jest to taki oryginalny prezent? Przede wszystkim na fakt, iż jest to drzewo, które osoby obdarowane mogą dowolnie modyfikować. W dzień ślubu otrzymują podstawową wersję z wszystkimi członkami rodziny, natomiast w przyszłości mogą dodać do niej wnuki, prawnuki itd… Jest to możliwe dzięki pinezkom dołączonym do zestawu. Przy ich pomocy można również oznaczać pokolenia, np. rodziców, dziadków, dzieci i wnuki.

Dodatkowo możecie wręczyć rodzicom 20 zdjęć w formacie mini-polaroid, na których będą się znajdowały portrety poszczególnych członków rodziny. Do tego dołączcie słowa podziękowania wydrukowane np. na ozdobnej, ślubnej papeterii i gotowe! Słowa wdzięczności wyrażone w ten sposób z pewnością wywołają falę wzruszeń i będą niezwykłą pamiątką na całe życie.

Podziękowania ślubne dla rodziców - drzewo genealogiczne ze zdjęciami

Oryginalne podziękowania – obraz do malowania po numerach

Jakie obrazy na prezent wybrać? Obrazy do malowania po numerach to w ostatnim czasie forma prezentu, która zyskuje coraz większą popularność. Dlatego też z powodzeniem można ją wykorzystać jako podziękowania dla rodziców. Aby jednak był to prezent w pełni spersonalizowany, warto wybrać odpowiednie zdjęcie do przeniesienia na płótno. Jednym z ciekawszych pomysłów jest wykorzystanie fotografii z sesji narzeczeńskiej. Macie za sobą tego rodzaju sesję z profesjonalnym fotografem? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać zdjęcie idealne i przenieść je na płótno.

Zestaw do malowania po numerach

Obraz do malowania po numerach można podarować w dwóch formach. Pierwsza z nich to zestaw do samodzielnego pomalowania. Są to podziękowania dla rodziców, które nie tylko stanowią ciekawą pamiątkę, ale również stwarzają im możliwość do ciekawego spędzenia wspólnego czasu wolnego.

 Nie musicie się martwić o pędzle czy farby – w zamówionym zestawie rodzice znajdą wszystko, co jest potrzebne do stworzenia dzieła sztuki z Waszego zdjęcia. Taki wspólny prezent z pewnością ich zaskoczy, a jednocześnie pozwoli na zatrzymanie wzruszających momentów w ciekawej formie.

Dzieło sztuki z ukrytymi wspomnieniami

Jeśli jednak rodzice nie do końca lubią tego rodzaju aktywności, możecie podarować im już gotowy obraz. Oczywiście nie musicie malować go sami. Wystarczy, że zamówicie obraz i podczas wspólnego wieczoru wypełnicie poszczególne pola kolorami, tworząc w ten sposób wyjątkowe podziękowania dla rodziców. Dzięki temu Wy spędzicie ciekawie czas i być może odkryjecie nowe hobby, a rodzice w ramach podziękowań zyskają wspomnienia zawarte na najwyższej jakości płótnie gotowym do powieszenia na ścianie.

Wasi rodzice na kolażu ze zdjęć

Być może na Waszym weselu najlepiej sprawdzi się nie pojedyncze zdjęcie, ale cały kolaż układający się w ciekawy kształt. Jedną z opcji jest serce złożone ze zdjęć Waszych oraz Waszych rodziców. Stworzenie takiego obrazu również nie jest trudne.

Wystarczy wybrać interesujący Was układ, wybrać fotografie i złożyć zamówienie. Zdjęcia możecie ułożyć np. w słowa podziękowań, co jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców, sprawdzi się idealnie. Jest to niewątpliwie trwały prezent, który zostanie z nimi na zawsze. W tym przypadku wzruszenie gwarantowane.

Podziękowania ślubne dla rodziców - kolaż ze zdjęć na płótnie

Podziękujcie z serca!

Jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców, najważniejsze są szczere intencje. Jest to idealny czas, aby podziękować im za trud włożony w Wasze wychowanie, pomoc w organizacji przyjęcia oraz za wsparcie w trudnych chwilach. Pamiętajcie jednak, że nawet najpiękniejsze i najdroższe prezenty nie są tym, czym są szczere podziękowania dla rodziców wywołujące uśmiech na ich twarzach.

Sprawdź nasze produkty – prezent dla rodziców na ślub w ramach podziękowania

Ostatnio na naszym blogu:

Jakimi farbami maluje się na płótnie?

Wielu artystów w swojej twórczości korzysta z płótna jako podstawowego nośnika dla swoich dzieł. Ale [...]

Pomysły na prezent dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do obdarowania kogoś szczególnego wyjątkowym prezentem! Szukając niebanalnego upominku na [...]

Jaki prezent na 25 urodziny?

25 urodziny to doskonała okazja do świętowania i wyjścia na wspólne przyjęcie. To szczególny czas, [...]

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny to ważne wydarzenie w życiu. Aby to uczcić, z pewnością warto wręczyć prezent [...]

9 zalet i korzyści z malowania obrazów po numerach

Jeśli chodzi o stworzenie arcydzieła na płótnie, możesz albo malować samemu, albo skorzystać z usług [...]

Poradnik malowania po numerach – wskazówki i instrukcja

Czym jest malowanie po numerach? Malowanie po numerach stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Idea [...]

Czy i jak można namalować obraz po numerach z własnego zdjęcia?

Szacowany czas czytania: 6 minutes Namalowanie własnego obrazu to z pewnością nie lada wyczyn – [...]

Jaki prezent na 1 rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to ważne wydarzenie, a zarazem doskonała okazja do świętowania. 365 dni minęło [...]

Dodaj komentarz