Prezent dla szefa, pracownika

Wybierając prezent dla szefa czy prezent dla pracownika, niezależnie od tego czy jest to ważny awans, rocznica czy odejście możemy postąpić dwojako:
– postawić na szybkie, praktyczne i najprostsze rozwiązanie czyli jeśli jest to prezent dla szefowej możemy kupić kwiaty, perfumy ktore używa i słodycze. Jeśli obdarowanym ma być mężczyzna – butelka dobrego, ulubionego alkoholu.
– Natomiast żeby prezent był zapamiętany na długi czas, był naprawdę oryginalny i wzbudził salwę emocji na openspace lub w biurze szefa, musimy zaangażować się nieco bardziej. Pomagamy w wyborze najbardziej oryginalnego pomysłu na prezent dla szefa oraz pracownika!

Stylowy Portret ze zdjeć

Pierwsza propozycja i inspiracja to stylowy portret ze zdjęcia Twojego szefa. Jeśli lubi sztukę i lubi jak ściany w mieszkaniu czy biurze wyglądają oryginalnie warto pomyśleć o efektach stonowanych, klasycznych, minimalistycznych tj splash, vintage – będą to oryginalne i praktyczne pomysły na prezent dla szefa. Jeśli lubi sztukę ale jest jednocześnie szalony, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, warto pomyśleć o prezecie dla szefa bardziej na luzie, wręczając karykatuję lub efekt zombie! Salwa radości w firmie gwarantowana, a za każdym razem jak spojrzy na obraz, uśmiech na pewno przewinie się w kąciku jego ust.

Mapa Waszych miejsc

Skoro prezent ma być dla szefa to z dużym prawdopodobieństwem zarabia więcej od Ciebie i w konsekwencji więcej podróżuje 😉 Jeśli faktycznie każdy urlop Twój szef spędza w innym coraz to bardziej orientalnym miejscu na naszym globie, to jednocześnie praktycznym jak i bardzo oryginalnym prezentem dla szefa będzie Mapa podróży na której będzie mógł oznaczyć wszystkie miejsca które już odwiedził, odwiedzi w najbliższej przyszłości oraz te o których marzy. Obraz rewelacyjnie wygląda na ścianie – wydrukowany jest na 5mm piance dzięki czemu swobodnie można wbijac pinezki beczułki oraz oprawniony jest w elegancką ramę aluminiową. Jeśli szukasz prezentu który faktycznie zawiśnie na ścianie, a nie będzie magazynowany w czeluściach szafy jako niepraktyczny prezent, to mapa podróży jako oryginalny prezent dla szefa jest strzałem w dziesiątkę.

Obraz ze słów

Jeśli szef nie jest zanadto sentymentalny, warto postawić na prezent na którym nie będzie zdjęć wszystkich pracowników, gdyż z dużym prawdopodobieństwem szef Waszych twarzy ma wystarczająco dużo w prac. Nietypowym, spersolalizowanym prezentem dla szefa będzie elegancki obraz wydrukowany na płótnie, przedstawiający napis np. „BOSS” albo „SUCCESS” „SMILE” „PEACE” „LOVE” czy inny dowolnie wybrany przez Ciebie napis: ulubione słowo, powiedzenie czy ksywa Twojego szefa. Napis ten będzie się składał z 30-40 różnych słów które nam podeślesz, które związane są z Waszymi historiami z szefem. Zrób więc burzę mózgów w zespole, a my zrobimy resztę!

Wydruk ze zdjecia

Twój szef może być opanowaną, spokojną osobą lub po prostu nie przepada za śmiesznymi prezentami, nad którymi będzie się tylko zastanawiał gdzie odstawić żeby najmniej przeszkadzały. Wtedy doskonałym pomysłem na prezent jest obraz wydrukowany na płótnie lub jako gallery print. Zdjęcie musi przedstawiać coś co Twój szef lubi – jego hobby, zainteresowania, upodobania – to Ty znasz szefa najlepiej. Baza inspiracji zdjęć dostępna tutaj

Zobacz nasze pozostałe pomysły na prezent:

Spersonalizowane prezenty zawsze cieszą najbardziej - pomyśl nad oryginalnym pomysłem na prezent ze zdjeć

Zamówienia złożone i opłacone do środy do 12:00 wysyłamy w czwartek.WYSYŁKAKOSZTCZAS
WYSYŁKA KRAJOWA
DPD9,90 zł2-3 dni robocze
Inpost8 zł2-3 dni robocze
Odbiór osobisty Warszawa0 złnatychmiast – 2 dni robocze
WYSYŁKA ZAGRANICZNA
DPD Wlk. Brytania49,90 zł4-5 dni robocze
DPD Niemcy49,90 zł4-5 dni robocze
Irlandia99,95-6 dni roboczych
FORMY PŁATNOŚCI
Przelew tradycyjny
Płatności online Dotpay
Natychmiastowe przelewy elektroniczne
Karta debetowa i kredytowa
Blik
Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w Warszawie przy ul. Wybieg 24