Barmani – zawodowi, czy też początkujący amatorzy kolorowych drinków, niewątpliwie potrzebują odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby z okazji zbliżających się urodzin bądź wieczoru panieńskiego/kawalerskiego podarować im shaker do drinków lub personalizowany shaker grawerowany?  Jeśli zamiast kolorowych drinków wolisz tradycyjną formę spożywania mocniejszych trunków polecamy efektownie zapakowane piersiówki z grawerem na prezent idealnie nadają się jako prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.


Piersiówki z grawerem z kieliszkami

W naszym sklepie dostępne są również piersiówki z grawerem w zestawie z lejkiem oraz dwoma kieliszkami, które z pewnością przypadną do gustu zwłaszcza osobom ceniącym sobie klasykę i wygodę. Piersiówka metalowa to doskonały prezent który sprawdzi się między innymi podczas wypadu w góry, bądź na inną, dłuższą wycieczkę. Wielu użytkowników zapewne skorzysta z niej również podczas tak zwanych „beforów” przed imprezą. Piersiówki grawerowane znajdujące się w tej kategorii zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wyróżnia się znacznym stopniem odporności na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to nie tylko ładnie wyglądającym gadżetem, ale również całkiem przydatnym a cena piersiówki z kieliszkami w sklepie w Warszawie jest bardzo rozsądna. To super prezent na urodziny!

Personalizowany shaker do drinków i koktajli

Zarówno piersiówki , jak i każdy shaker z grawerem zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ich obsługa była prosta a trzymanie w ręku nie sprawiało nawet najmniejszego problemu. Dzięki temu shaker do koktajli jest poręczny i może być użytkowany nawet w najtrudniejszych warunkach (imprezy plenerowe, tłumy ludzi itp.). Jeśli zatem szukasz prezentu dla osoby wymagającej, która jednocześnie jest amatorem różnorakich trunków i klasycznych rozwiązań – trafiłeś w idealne miejsce. Personalizowany shaker jest taki że możesz umieścić na nim praktycznie dowolny napis. Może to być imię lub ksywka osoby obdarowywanej lub krótkie powiedzonko labo życzenia. To idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. W ten sposób, z pozoru zwykły, niepozorny gadżet nabierze osobistego i niepowtarzalnego charakteru.