Barmani – zawodowi, czy też początkujący amatorzy kolorowych drinków, niewątpliwie potrzebują odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby z okazji zbliżających się urodzin bądź wieczoru panieńskiego/kawalerskiego podarować im shaker do drinków lub personalizowany shaker grawerowany?  Jeśli zamiast kolorowych drinków wolisz tradycyjną formę spożywania mocniejszych trunków polecamy efektownie zapakowane piersiówki z grawerem na prezent idealnie nadają się jako prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.


Piersiówki z grawerem z kieliszkami

W naszym sklepie dostępne są również piersiówki z grawerem w zestawie z lejkiem oraz dwoma kieliszkami, które z pewnością przypadną do gustu zwłaszcza osobom ceniącym sobie klasykę i wygodę. Piersiówka metalowa to doskonały prezent który sprawdzi się między innymi podczas wypadu w góry, bądź na inną, dłuższą wycieczkę. Wielu użytkowników zapewne skorzysta z niej również podczas tak zwanych „beforów” przed imprezą. Piersiówki na prezent znajdujące się w tej kategorii zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wyróżnia się znacznym stopniem odporności na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Piersiówka zestaw Jest to nie tylko ładnie wyglądającym gadżetem, ale również całkiem przydatnym a cena piersiówki z kieliszkami w sklepie w warszawie jest bardzo rozsądna.

Personalizowany shaker do drinków i koktajli

Zarówno piersiówki z grawerem, jak i każdy shaker do drinków zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ich obsługa była prosta a trzymanie w ręku nie sprawiało nawet najmniejszego problemu. Dzięki temu shaker do koktajli jest poręczny i może być użytkowany nawet w najtrudniejszych warunkach (imprezy plenerowe, tłumy ludzi itp.). Jeśli zatem szukasz prezentu dla osoby wymagającej, która jednocześnie jest amatorem różnorakich trunków i klasycznych rozwiązań – trafiłeś w idealne miejsce. Personalizowany shaker do drinków jest taki że możesz umieścić na nim praktycznie dowolny napis. Może to być imię lub ksywka osoby obdarowywanej lub krótkie powiedzonko labo życzenia. W ten sposób, z pozoru zwykły, niepozorny gadżet nabierze osobistego i niepowtarzalnego charakteru.