Dołącz do akcji społecznej

fotomozaika michazaselfie petstation

Pomóż nam nakarmić bezdomne psy ze schroniska w Korabiewicach. Dodaj zdjęcie do mozaiki przedstawiającej czworonożnych podopiecznych Korabek czekających na adopcję i poinformuj innych o akcji w swoich mediach społecznościowych. Każde dodane przez Ciebie zdjęcie funduje jedną michę karmy dla psiaków, a drugą, dodatkową michę, funduje Pet Station. Do tej pory razem z Prima Dog zebraliśmy TYSIĄC mich! Dziękujemy i działamy dalej!

3 kroki, a tyle dobroci.

Tobie zajmie to kilka minut, a dla zwierzaków nasza pomoc będzie bezcenna.

Co należy zrobić

1. Zrób zdjęcie ze swoim psem lub zdjęcie psa à la selfie i dodaj je do poniższej mozaiki.
2. Podziel się zdjęciem w swoich mediach społecznościowych, oznaczając je #MichaZaSelfie lub UDOSTĘPNIJ post Pet Station zachęcający do udziału w akcji na swoim FB lub Instagramie.

Fundujemy karmę

Każde Twoje zdjęcie funduje MICHĘ karmy dla bezdomnych psiaków z Korabek. To nie wszystko! Do każdej MICHY organizator akcji, sieć sklepów PET STATION, dodaje drugą!

Odnajdź się na mozaice ze zdjęć

Ze zdjęć powstanie mozaika przedstawiająca podopiecznych ze schroniska w Korabiewicach, którzy czekają na adopcję. Im więcej zdjęć, tym więcej karmy dla psiaków! I kto wie… może nasi milusińscy znajdą nowych właścicieli?

Zakończyliśmy akcję! Zebraliśmy 826 zdjęć

Możesz wysłać 1 zdjęcie

Wyślij zdjęcia i wspomóż akcję
Przeciągnij plik tutaj lub kliknij, aby załadować Wybierz plik
Maksymalny rozmiar pliku: 5MB
Dodaj zdjęcie/a - maksymalnie 1 na użytkownika

Jak mogę pomóc jeśli nie mam psa?

Wystarczy udostępnić post Pet Station w swoich mediach społecznościowych, zachęcając do udziału w akcji, by uzbierać jak najwięcej karmy!

Dodanie zdjęcia do mozaiki jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Organizatorem akcji jest sieć sklepów dla zwierząt Pet Station przy wsparciu dystrybutora karmy Prima Dog. Partnerami akcji są Fundacja Viva! oraz Picarta.pl.

Udostępnij post klikając w wybraną ikonę

Udostępnij post klikając w wybraną ikonę

Pet Station

To sklepy z artykułami zoologicznymi przeznaczonymi do zabawy, pielęgnacji oraz higieny naszych domowych zwierząt. W naszej ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane karmy dla psów i kotów. Znajdziesz nas na warszawskim Wilanowie, Białołęce i Mokotowie oraz na www.petstation.pl. Przyjdź do nas ze swoim pupilem!

Partnerzy

Odnajdź się na mozaice.

Zebraliśmy 826 zdjęć

Zbliż używając scrolla w myszcze lub za pomocą przycisków + i – znajdujących się na dole mozaiki

Udostępnij post klikając w wybraną ikonę

Udostępnij post klikając w wybraną ikonę