Personalizowane notesy to odpowiedź na problem z zapamiętywaniem najważniejszych informacji. A może szukasz pomysłu na ciekawą i niecodzienną kampanię reklamową lub spersonalizowany prezent dla bliskich? W przypadku obu tych sytuacji mamy dla Ciebie coś, co spełni Twoje oczekiwania. Notes skórzany – bo o nim mowa jest idealnym rozwiązaniem dla każdego zapominalskiego, skrupulatnego studenta oraz dla poszukiwacza wyjątkowych materiałów reklamowych. Personalizowane notatniki, które znajdziesz w tej kategorii to przede wszystkim solidna jakość wykonania oraz elegancki i estetyczny design.

Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
169,00  139,00 
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
Promocja!
169,00  139,00 

Personalizowane notesy - praktyczne gadżet!

Świetnie sprawdzą się jako personalizowane notatniki – pracownicy zyskują sporą przestrzeń na swoje zapiski, która w dodatku wygląda profesjonalnie i może być używana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jest to zatem niewątpliwie praktyczny gadżet, który warto mieć zawsze przy sobie. To świetny prezent dla niego! Nasze notesy personalizowane nie są jednorazowym przedmiotem, który po kilku miesiącach użytkowania nadaje się wyłącznie do schowania w szufladzie. Dzięki możliwości wymiany zeszytu, możliwe jest korzystanie z tego wyjątkowego gadżetu praktycznie non stop. Ponadto, okładka, w którą wyposażony jest każdy notatnik skórzany, jest wykonana za wytrzymałego materiału dobrej jakości. W środku każdy użytkownik znajdzie osobne uchwyty na pendrive oraz personalizowane długopisy, a także kieszenie na wizytówki/karty. Sprawia to, że użytkownik w jednym miejscu ma wszystkie najistotniejsze rzeczy potrzebne na przykład podczas spotkania firmowego, konferencji czy szkolenia.

Personalizowane notatniki, długopisy i kalendarze

Jednym z największych atutów przedmiotów znajdujących się w tej kategorii jest możliwość ich personalizacji. W jaki sposób jest to możliwe? W ofercie znajdują się między innymi kalendarze personalizowane – to Ty decydujesz, co znajdzie się w tym miejscu. Może to być pierwsza litera imienia, pseudonim osoby, której chcesz wręczyć taki prezent lub nawet logo firmy. Tego typu personalizowane notesy może stać się skutecznym nośnikiem reklamy, który będzie towarzyszył użytkownikowi w zasadzie wszędzie – w pracy, na spotkaniach oraz podczas sporządzania domowych list zakupów. Doskonałym prezentem mogą okazać się też kubki termiczne z grawerem.