Prezent dla Babci i Dziadka

Jeśli masz trudności z podjęciem decyzji, jaki prezent dać swojej babci i dziadka, zastanów się nad prezentem, który jest połączeniem charakteru zarówno babci jak i dziadka: kosz prezentowy lub nasze personalizowane prezenty będą idealnym pomysłem. Kolaż czy mozaika ze zdjęć także posłużą jako przemyślany i wspaniały prezent dla dziadków.

Wyświetlanie 1–72 z 105 wyników

Personalizowany prezent dla babci i dziadka

Wręczenie personalizowanego prezentu to świetny sposób, aby pokazać babci, że Ci zależy.

Kiedy babcie i dziadki są razem i przeżyli wspólnie długie lata, wiele prezentów, prezenty które najbardziej podkreślą wyjątkowość wspólnych chwil i tych z rodziną są prezenty personalizowane. Kilka dobrych pomysłów na prezenty dla dziadków to mozaika ze zdjęć, kolaże czy prezenty grawerowane.

Idealny prezent dla dziadków

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jeśli twój dziadek lub babcia nie są już w zbyt zaawansowanym wieku i nie będą mieli nic przeciwko otrzymywaniu prezentów. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku mężczyzn, ponieważ mają oni tendencję do mniejszego uznania i oczywiście stanowią większość starszej populacji. A jeśli są najstarszymi z rodziny, mogą nie lubić prezentów tak jak inni ludzie. Poświęć trochę czasu, aby usiąść z nimi i dowiedzieć się, czego chcieliby dla siebie. Twoi dziadkowie to docenią. Prezenty personalizowane są pod tym kątem zwykle najlepszym wyborem, gdyż podkreślają wagę wspólnych wspomnień zamiast zwykłego materialnego prezentu.

Największym prezentem, jaki możesz dać, jest coś, z czego twoi dziadkowie mogą korzystać i pamiętać w każdym dniu swojego życia. Dziadek i babcia na pewno będą wzruszeni, że pomyślałeś o nich i to co w życiu najcenniejsze, czyli rodzina i znajomi będą na honorowym miejscu w mieszkaniu w formie personalizowanego prezentu.

Zamówienia złożone i opłacone do środy do 12:00 wysyłamy w czwartek.WYSYŁKAKOSZTCZAS
WYSYŁKA KRAJOWA
DPD9,90 zł2-3 dni robocze
Inpost8 zł2-3 dni robocze
Odbiór osobisty Warszawa0 złnatychmiast – 2 dni robocze
WYSYŁKA ZAGRANICZNA
DPD Wlk. Brytania49,90 zł4-5 dni robocze
DPD Niemcy49,90 zł4-5 dni robocze
Irlandia99,95-6 dni roboczych
FORMY PŁATNOŚCI
Przelew tradycyjny
Płatności online Dotpay
Natychmiastowe przelewy elektroniczne
Karta debetowa i kredytowa
Blik
Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w Warszawie przy ul. Wybieg 24