To co wypełnia karafki do wina to jeden z najpopularniejszych alkoholi, po który niejednokrotnie sięgamy podczas spożywania posiłków. Nic więc dziwnego, że chętnie podajemy go na eleganckich obiadach czy przyjęciach. Warto zatem, aby ten rodzaj trunku ładnie prezentował się na stole i stanowił jego dodatkową dekorację. Taki efekt pozwoli Ci uzyskać karafka z grawerem, którą znajdziesz w tej kategorii. Jest to szczególny rodzaj efektownych naczyń, który z powodzeniem może służyć również jako prezent. Sprawdź nasze kieliszki do wina z grawerem oraz zestawy z personalizowaną karafką:

Promocja!
199,00  179,00 
Promocja!
Promocja!
199,00  179,00 
Promocja!
Promocja!
199,00  179,00 
Promocja!
Promocja!
199,00  179,00 
Promocja!
Promocja!

Kieliszki do wina z grawerem w zestawie z karafką

Karafka na wino w zestawie z kieliszkami świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji ślubu, urodzin czy parapetówki. Sam możesz zadecydować, jak ten zestaw i grawerowany kieliszek do wina będzie wyglądał. Jak to możliwe? Otóż możesz wybrać, jaki rodzaj napisu znajdzie się na szkle, dzięki czemu karafki do nalewek i wina będą w niepowtarzalny sposób spersonalizowane. Nie dziwi zatem fakt, że spora część naszych klientów wybiera tego rodzaju upominki dla swoich znajomych również z okazji zmiany pracy lub odejścia na emeryturę. Takie grawerowane karafki na prezent niewątpliwie już zawsze będzie kojarzyły się z konkretnymi ludźmi i będą przywoływały na myśl przyjemne wspomnienia.

Karafka do wina z grawerem dlaczego warto?

Wszystkie naczynia znajdujące się w tej kategorii zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, które jest gładkie i idealnie przejrzyste. Ponadto, posiada ono wysoki stopień odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, że jest ono odpowiednio grube, znajdujący się w niej trunek z biegiem czasu nie traci swoich walorów smakowych, aromatycznych i kolorystycznych. Każda karafka z grawerem dostępna w naszym sklepie posiada wyprofilowaną szyjkę, co zapobiega kapaniu alkoholu przy jego nalewaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość mycia w zmywarce zarówno samej karafki z grawerem, jak i kieliszków. Zestawy dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim efektowny pomysł na prezent który można w praktyczny sposób wykorzystać w każdym mieszkaniu. A z doświadczenia wiemy, że nic nie cieszy tak bardzo, jak personalizowany przedmiot, którym z dumą możemy pochwalić się rodzinie i znajomym.